به روز شده در: ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۸
کد خبر: ۴۸۹۱۸
|
تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
وی گفت؛ یکی از ماموران جهت پیشگیری از ازدحام جمعیت و به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مردم را به بیرون از محوطه هدایت نمود.

خبردنا؛ فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی در خصوص متفرق نمودن مردم توسط مامور انتظامی بخش دیشموک تویحاتی ارائه کرد.

به گزارش"خبردنا"، سرهنگ "جهان دیماز" در بیان جزئیات این خبرگفت: در پی حضور نماینده مردم شریف شهرستان‌های کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی در ساعت ۱۶ روز دوشنبه مورخه ۶ بهمن 99 در بخش دیشموک و درخواست مسولین مربوطه به واسطه بیم انتشار ویروس کرونا و انتظام بخشی و متفرق نمودن جمعیت، مامورین انتظامی بخش مذکور در محل حاضر شدند.
 
وی افزود: ماموران انتظامی با حضور در محل مشاهده کردند تعدادی زیادی از مردم بواسطه حل مشکلات خود در یک مکان بسته تجمع و بیم آن می‌رفت که بخاطر شیوع ویروس کرونا مشکلاتی برای آن‌ها بوجود آید که در این رابطه یکی از ماموران جهت پیشگیری از ازدحام جمعیت و به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی، مردم را به بیرون از محوطه هدایت نمود.
 
این مقام انتظامی مسئول با عذر خواهی از مردم شریف دیشموک اظهار داشت: متاسفانه مامور مذکور رفتار مناسبی نداشته و ناجا هیچگونه اقدام و رفتاری خارج از نزاکت را از نیرو‌های تحت امرخود نمی‌پذیرد؛ لذا موضوع توسط بازرسی نیروی انتظامی استان بصورت ویژه در حال رسیدگی است وقطعا با هرگونه رفتار خلاف، و ناشایست در چارچوب مقررات برخورد خواهد شد.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
بهمئی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۸
0
1
جناب سرهنگ دیماز بنده به نوبه خودم از رفتار مامورتان تشکر می کنم واقعیتش مردمی که برای دیدن یک نماینده و گرفتن نامه های بی فایده و سرکاری اینطور هجوم میارن و ازدحام درست میکنن, حقشون بیشتر از این نیست
لطفا این مامور وظیفه شناس را مورد تشویق قرار دهید
ساطعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۱۱/۰۹
1
0
هدایت نمود یا بلانسبت مثل... با چوب افتاد دنبال مردم؟
نام:
ایمیل:
* نظر: