به روز شده در: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
کد خبر: ۴۸۹۳۹
|
تاریخ انتشار: ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۴
دادستان عمومی و انقلاب یاسوج:‌
 دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: درپی گزارشات مردمی به ضابطان قضایی مبنی بر تیراندازی در مراسمات تشییع جنازه و عروسی، موضوع در دستور دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و پلیس اطلاعات قرار گرفت.

به گزارش خبردنا، " سید علی ملک حسینی" افزود: در پی پخش کلیپی از تیراندازی با سلاح، در یکی از مراسمات تشییع جنازه در مرکز استان، پس از گزارش پلیس اطلاعات نیروی انتظامی، دستورات قضایی لازم صادر و در مرحله اول تعدادی از متهمین شناسایی و دستگیر شدند.

وی اظهارکرد: این افراد به اتهام قدرت نمایی با سلاح تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و به زندان معرفی شدند.

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج با اشاره به اینکه استفاده غیرمجاز و ناصحیح از سلاح به هیچ وجه قابل پذیرش نخواهد بود، به افرادی که در مراسم تشییع جنازه و عروسی اقدام به تیراندازی می کنند، هشدار داد و خاطرنشان کرد: با افرادی که با این گونه اقدامات، موجب ناامنی در سطح استان و همچنین ارائه چهره زشت و ناپسند از مردم و استان ‌شوند، برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

ملک حسینی تصریح کرد: این افراد بدانند که دیر یا زود شناسایی، دستگیر، بازداشت و اسلحه مورد استفاده آنان ضبط خواهد شد.

وی تأکید کرد: صاحبان مراسم عزا و عروسی که در مراسم آنها، اقدام به تیراندازی با سلاح می شود، نیز مجرم محسوب و تحت پیگرد قرار می گیرند.

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج ضمن تقدیر از زحمات نیروی انتظامی و پلیس اطلاعات و سرعت عمل در شناسایی و دستگیری متهمین عنوان کرد: در این پرونده ۵ نفر از افرادی که در مراسم تشییع جنازه اقدام به تیراندازی با سلاح کرده بودند، دستگیر و بازداشت شدند.

ملک حسینی بیان کرد: اقدامات قضایی و انتظامی برای شناسایی و دستگیری سایر کسانی که در مراسمات مزبور اقدام به نیراندازی نموده اند، در حال انجام است.

نام:
ایمیل:
* نظر: