به روز شده در: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
کد خبر: ۴۸۹۹۳
|
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹

افشاگری پزشک معالج میناوند و انصاریان علیه وزارت بهداشتخبردنا؛ دکتر هاشمیان انتقاداتی را نسبت به وزارت بهداشت مطرح کرد.

پزشک معالج علی انصاریان و مهرداد میناوند پس از فوت دو پیشکسوت کشورمان، انتقاداتی را به وزارت بهداشت وارد کرد و معتقد است این وزارت هیچ کمکی برای درمان این دو پیشکسوت مرحوم نکرده است.

دکتر هاشمیان طی مکالمه‌ای در بخشی از صحبت‌های خود در این خصوص بیان کرد: وزارت بهداشت به جای آن که در آن شرایط بیاید و به ما کمک کند، حتی یک ذره به این دو قهرمان کمک نکرد. دوستان و همراهان بیمار نیز در جریان هستند و می‌دانند ما چه تلاشی در این مدت می‌کردیم. مردم جور دیگری مسئله را می‌بینند. می‌بینند دو قهرمان دارند و یک پزشک این وسط آمده و بیمار نیز فوت کرده است. همین صحنه را امروز می‌بینم که انواع و اقسام توهین‌ها به ما وارد می‌شود. حتی همراهان بیمار نیز شکایتی از ما ندارند و بابت فعالیتم، از من تشکر می‌کنند.

وی ادامه داد: چه می‌شود که در جامعه جور دیگری با من رفتار می‌شود؟ چه می‌شود که وزارت بهداشت از من دفاع نمی‌کند؟ این‌ها مسائل پشت پرده وزارت بهداشت است که از ابتدا بیشترین ضربه را به مردم زد با انکار دارو و اینکه مرتب گفتند دارو‌ها به درد نمی‌خورند و بیماری را کم نمی‌کند. شما دیدید افرادی که دارو را انکار می‌کردند، خودشان بعدا مریض شدند و از آن دارو برای خود و بیماران شان استفاده کردند.

او گفت؛ بحث واکسن نیز مطرح شد و گفتند این مسائل فراتر است. بحث حکومت و شخص دیگری نیز نیست. این‌ها همه به داخل وزارت بهداشت برمی گردد و من حاضرم طی مناظره‌ای همه این مسائل را با سند و مدرک بازگو کند.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناصر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۱۷
0
0
خداوند هردو مرحوم و کلیه هموطنانمان که با باکرونا از دنیا رفتند رارحمت کند
آقای دکتر خواهش میکنم شما راه سلبریتی ها رانروید آنها برای اینکه دیده شوند بلکه برای فیلم و نمایشی انتخاب شوندمجبورند اینگونه عمل کنند چون به این طریق ارتزاق میکنند ولی شما تحصیلکرده اید واگروجدانی کار کرده اید چرا باید ناراحت شوید تابوده همین بوده هرکسی برای ضعف خود دیگری را جلو بیندازد باصطلاح فرافکنی کند آگرآن دو مرحوم شفا پیداکرده بودند این حرفها گفته نمی شد....
نام:
ایمیل:
* نظر: