به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۸
کد خبر: ۴۸۹۹۸
|
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان:
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری افرادی که در آئین تشییع جنازه ها اقدام به تیراندازی می کردند خبر داد.

به گزارش خبردنا از یاسوج، " سیدعلی ملک حسینی " گفت:‌ در پی پخش کلیپی از تیراندازی با سلاح، در یکی از مراسمات تشییع جنازه در مرکز استان، پس از گزارش پلیس اطلاعات نیروی انتظامی، دستورات قضایی لازم صادر و در مرحله اول تعدادی از متهمین شناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه این افراد به اتهام قدرت نمایی با سلاح تحت پیگرد قانونی قرار گرفته و به زندان معرفی شدند، اظهارداشت: با افرادی که با این گونه اقدامات، موجب ناامنی در سطح استان و همچنین ارائه چهره زشت و ناپسند از مردم و استان ‌شوند، برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد:‌ صاحبان مراسم عزا و عروسی که در مراسم آنها، اقدام به تیراندازی با سلاح می شود، نیز مجرم محسوب و تحت پیگرد قرار می گیرند.

ملک حسینی با اشاره به این که استفاده غیرمجاز و ناصحیح از سلاح به هیچ وجه قابل پذیرش نخواهد بود، خاطرنشان کرد: این افراد بدانند که دیر یا زود شناسایی، دستگیر، بازداشت و اسلحه ی مورد استفاده ی آنان ضبط خواهد شد.

وی از زحمات نیروی انتظامی و پلیس اطلاعات و سرعت عمل در شناسایی و دستگیری متهمین تقدیر و یادآورشد: در این پرونده پنج نفر از افرادی که در مراسم تشییع جنازه اقدام به تیراندازی با سلاح نموده بودند، دستگیر و بازداشت شدند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: اقدامات قضایی و انتظامی برای شناسایی و دستگیری سایر کسانی که در مراسمات مزبور اقدام به نیراندازی نموده اند در حال انجام است.

نام:
ایمیل:
* نظر: