به روز شده در: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۶
کد خبر: ۴۹۰۰۶
|
تاریخ انتشار: ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
معاون دادستان خبرداد:
معاون دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از راه اندازی چهار شعبه قضایی ویژه برای مقابله با سرقت ها خبرداد.

به گزارش خبردنا،"حمید نادریان " در نشست راهکارهای مقابله با سرقت ها که مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در آن حضور داشت، با تاکید براینکه دستگاه قضایی در برخورد قانونی با سارقان و مخالفان جامعه تمام تلاش خود را بکار گرفته و این روند با سرعت بیشتری ادامه خواهد داشت، یادآورشد: از دستگاه های مرتبط با مقابله با سرقت ها می خواهیم گشت های رضویون را برای کاهش و جلوگیری از سرقت های شبکه فعال تر کنند.

وی افزود: نظارت نیروی انتظامی برای مقابله با سارقان شبکه های برق در مناطق حادثه خیز استان کهگیلویه و بویراحمد گسترده می شود و البته برخی از شیوه های نظارتی برای شناسایی و دستگیری سارقان بایستی تغییر کند.

معاون دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: شبکه های توزیع نیروی برق استان بایستی به فناوری های روز برای پیشگیری از سرقت ها مجهز تا بتوانیم شاهد کاهش آمارهای نگران کننده کنونی از این سرقت ها باشیم.
نادریان گفت: نظارت بر برخی اماکن در مظان اتهام نیز بیشتر شده و بطورحتم مقابله با سرقت ها و رسیدگی به پرونده های قضایی سارقان سرعت بیشتری نسبت به گذشته بخود خواهد گرفت.

خسارت 37 میلیارد ریالی سارقان شبکه های برق در سالجاری

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد هم در این نشست از خسارت 37 میلیارد ریالی سارقان شبکه های برق به این شرکت در سالجاری خبرداد.

" جمال معتمدی زاده " گفت: واقعیت این است که متاسفانه روند سرقت سارقان از شبکه های توزیع نیروی برق در این استان نسبت به گذشته بیشتر و از سویی خسارت به مشترکین برق نیز دوچندان شده است.

وی از نارضایتی و نگرانی مشترکین برق از سرقت شبکه های برق بدلیل سوختگی وسایل برقی آنان هم خبرداد و اظهارداشت: برای جلوگیری از سرقت شبکه ها و تجهیزات برقی، اقدام به قفس سازی برای تعدادی از ترانسفورماتورهای خود نموده ایم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: امیدواریم هرچه زودتر گشت های رضویون با نظارت نهادهای مرتبط جهت مقابله با سرقت شبکه های برق در مناطق مختلف استان بویژه شهر یاسوج راه اندازی شود.

معتمدی زاده از مردم استان خواست درصورت هرگونه مشاهده سرقت شبکه های برق با شماره تلفن 121 تماس و با واحدهای عملیاتی و اتفاقاتی شرکت توزیع نیروی برق همکاری های لازم را داشته باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر: