به روز شده در: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۹
کد خبر: ۴۹۰۴۰
|
تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
خبردنا: عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: در مسئله‌ی انتخابات گاهی بعضی‌ها زمزمه‌های شیطانی دارند که ما شرکت نمی‌کنیم و برخی هم تحلیل نادرست دارند که حضور زیر ۵۰ درصد خواهد بود، اما بنده با شناختی که از مردم دارم می‌گویم در این عرصه هم حاضر خواهند شد و قطعا حضور بالای ۵۰ درصد دارند.

حجت الاسلام سید احمد خاتمی در مراسم راهپیمائی روز ۲۲ بهمن ماه در شهر بوشهر با اشاره به پیام حضور گفت: قرآن می‌گوید مومن حاضر در صحنه است و صحنه را خالی نمی‌کند و در هر صحنه‌ای که وظیفه اش است حاضر می‌شود. صریح و بی پرده می‌گویم ما مدیون این حضور‌ها هستیم، اگر حضور این مردم، زن و مرد در جبهه دفاع مقدس نبود دفاع مقدس ما این سرنوشت افتخارآمیز را نداشت.

وی ادامه داد: هشت سال جنگ در این کشور همه وارد شدند، رزمندگان جنگیدند و پشت جبهه‌ای ها، آن‌ها که نمی‌توانستند در پشت جبهه کمک کردند. این حضور‌ها در طول تاریخ آن با برکت بوده است.

امام جمعه موقت تهران عنوان کرد: از جمله جلوه‌های حضور انتخابات است. انتخابات ریاست جمهوری که در پیش داریم بسیار انتخابات مهمی هست، خواهد بود و سپردن سرنوشت یک کشور را به دست مسئولی که طبق قانون اساسی نفر شماره دوم است. شما هر انتخابی را کنید همان را درو خواهید کرد و جای گله مندی نخواهد بود.

بیشتر بخوانید: تازه‌ترین خبر‌ها درباره برگزاری انتخابات ۱۴۰۰

عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: در مسئله‌ی انتخابات گاهی بعضی‌ها زمزمه‌های شیطانی دارند که ما شرکت نمی‌کنیم و برخی هم تحلیل نادرست دارند که حضور زیر ۵۰ درصد خواهد بود، اما بنده با شناختی که از مردم دارم می‌گویم در این عرصه هم حاضر خواهند شد و قطعا حضور بالای ۵۰ درصد دارند.

آیت الله خاتمی اظهار کرد: آمار تعیین نمی‌کنم، زیرا این مردم از صمیم جان با نظام پیوند دارند. هر رای که به صندوق انداخته می‌شود یک آری مجدد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: هر آن کس که به ولایت و خط ولایت اعتقاد دارد باید بداند آرمانش باید حضور حداکثری باشد. این چه حرف نادرستی است که بعضی‌ها می‌گویند حضور حداقل؟ شعار حضور حداقل شعار انقلابی‌ها نیست بلکه حضور حداکثری و انتخاب اصلح است. این‌ها پیام‌هایی بود که شما خوبان در این اجتماعات داشته اید و دارید، ولی بدانید که خداوند در هر لحظه و هر گام مقدسی که برمی دارید اجر‌های فراوان برای شما تدارک دیده است. هر گامی که سبب خشم دشمن است شما بردارید خداوند برای شما عمل صالح خواهد نوشت.
نام:
ایمیل:
* نظر: