به روز شده در: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
کد خبر: ۴۹۱۰۱
|
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۶
جهانپور گفت: تا کنون فوتی از این حادثه گزارش نشده است.
خبردنا؛ در پی گزارش مقدماتی وقوع زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ در مقیاس ریشتر در منطقه مرزی استان‌های اصفهان و کهگیلویه و بویر احمد - حوالی سی سخت، وزیر بهداشت به سازمان اورژانس کشور، دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌های مربوطه و سازمان غذا و دارو، دستور آماده باش داد.

به گزارش "خبردنا"به نقل از روابط عمومی وزارت بهداشت، وزیر بهداشت بررسی عاجل ابعاد واقعه و تامین نیاز‌های احتمالی امدادی، بهداشتی و درمانی مناطق آسیب دیده را ابلاغ کرد.

رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در این باره به ایسنا گفت: بر اساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تیم مدیریت بحران اصفهان فعال است و گروه ارزیاب و آمبولانس‌های مستقر در منطقه اعزام شده اند. تاکنون ۵ مصدوم ناشی از فرار نیز در منطقه تحت پوشش این دانشگاه شناسایی شده اند.

جهانپور گفت: همچنین بر اساس گزارش دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، ٥ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در سی‌سخت مستقر شده اند و حدود ٢٠ مصدوم به یاسوج انتقال داده شده است.

وی افزود: بر اساس گزارش‌های اعلام شده، عوامل هلال احمر و سایر نیرو‌های کمکی در محل حادثه حضور دارند و بیمارستان‌های یاسوج در آماده‌باش به سر می‌برند.
 
جهانپور گفت: تا کنون فوتی از این حادثه گزارش نشده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: