به روز شده در: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
کد خبر: ۴۹۱۱۸
|
تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
این نماینده مجلس با اشاره به هوای سرد و بارانی منطقه زلزله زده افزود: حضور مسئولان باید به گونه‌ای باشد که مردم احساس تنهایی نکنند.
خبردنا: حجت الاسلام سید محمد موحد نماینده مجلس با اشاره به زلزله شهر سی‌سخت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: متاسفانه زندگی مردم منطقه زلزله زده دچار وضعیت بحرانی شده است. بسیاری از منازل قابل سکونت نیست و آثار تخریب بسیار بالاست.

به گزارش"خبردنا"، نماینده کهگیلویه، بهمئی وچرام و لنده در مجلس ادامه داد: علی رغم کمبود امکانات، اما خوشبختانه مسئولان ستاد بحران، هلال احمر، اورژانس و مسئولان استانی در منطقه و کنار زلزله زدگان حضور دارند و همراهی آن‌ها قابل تقدیر است.
 
وی اظهار داشت: انتظار می‌رود که این حضور به صورت مستمر در منطقه ادامه داشته باشد و به گونه‌ای باشد که مردم آسیب دیده این حضور را در راستای حل مشکلات ناشی از زلزله شاهد باشند.

این نماینده مجلس با اشاره به هوای سرد و بارانی منطقه زلزله زده افزود: حضور مسئولان باید به گونه‌ای باشد که مردم احساس تنهایی نکنند و شکل همکاری باید به صورت اورژانسی باشد و مردم احساس کنند که دست اندرکاران در کنار و همراه آن‌ها هستند.

وی ادامه داد: الحمدالله زلزله تلفات جانی نداشته است. آمار مصدومان نیز تا کنون نزدیک به ۴۰نفر است که خوشبختانه وضعیت بحرانی ندارند، برخی از منازل صددرصد برخی هفتاد درصد و برخی زیر ۵۰درصد تخریب شده اند و برخی محله‌ها غیرقابل سکونت شده اند، آسیب دیدگان در حال حاضر در چادر اسکان داده شده اند و امکانات اولیه و غذای گرم نیز در اختیار آن‌ها قرار گرفته است.
نام:
ایمیل:
* نظر: