به روز شده در: ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۷
کد خبر: ۴۹۱۸۱
|
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
قهرمان ووشوی جهان:
قهرمان ووشو جهان به شهر زلزله زده سی‌سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد سفر و از نزدیک با مردم این شهر دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبردنا، شهربانو منصوریان در این سفر از بعد از دیدن وضعیت برخی از خانواده‌ها ابراز نگرانی کرد که شهر سی‌سخت یک شهر سردسیری و برف گیر است و اظهار داشت: خانواده‌ای را دیدم که چهار دختر داشت و در یک چادر زندگی می‌کردند. 

او گفت: مردم سی‌سخت در حادثه سقوط هواپیما سنگ تمام گذاشتند، الان نوبت ما است.

منصوریان قهرمان ووشو جهان بعد از گفت‌وگو با مردم و قرار گرفتن در کنار آنها اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم را توزیع کرد.

این قهرمان ووشو جهان افزود: از زلزله دردناک شب ۲۹ بهمن ماه که باعث خسارات شدید به مردم مظلوم شهر سی‌سخت شد خیلی ناراحت شدم و بر خود لازم دانستم که به نمایندگی از جامعه ورزشکاران به میان مردم بحران زده و آسیب دیده شهر سی سخت آمده و از نزدیک عمق فاجعه را ببینم. 

وی گفت: آمدم تا وضعیت را بررسی کنم و برای دوستان و تمامی کسانی که دوست دارند در این شرایط حساس به نوعی کمک‌هایی به این مردم زلزله زده داشته باشند اوضاع را انعکاس دهم تا بتوانند با کمک‌های خود بتوانند گوشه‌ای از خسارات این مردم را جبران کنند.

 قهرمان ووشو جهان افزود: مردم زلزله زده شهر سی سخت در زمان سقوط هواپیمای تهران- یاسوج خود را نشان دادند و برای تمامی خانواده‌های داغدار سقوط هواپیما و مسئولان سنگ تمام گذاشتند و تا آخرین روز بحران در میدان بودندبنابراین امروز نوبت ماست که در خدمت مردم شهر سی سخت باشیم و قول می‌دهم تا آخرین لحظه در کنار مردم سی‌سخت خواهم ماند.

به گزارش خبردنا، نادیا صداقت مدیرکل امور بانوان استانداری و خسروی معاون مدیرکل امور بانوان او را همراهی می‌کردند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: