به روز شده در: ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
کد خبر: ۴۹۲۲۶
|
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۰
استاندار کهگیلویه و بویراحمد:‌
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با حضور در منازل مسکونی و خانه‌های آسیب دیده شهر سی‌سخت در جریان آخرین روند امدادرسانی و مشکلات و نیازمندی‌های افراد آسیب دیده قرار گرفت.

به گزارش خبردنا، حسین کلانتری تسریع در روند اسکان و آرامش خانواده‌ای آسیب‌دیده را از مهمترین اولویت‌ها خواند و افزود: هیچ خانواده‌ای در این شهر نباید وجود داشته باشد که نیاز اولیه از جمله چادر، وسایل گرمایشی داشته باشد و همه باید از امکانات اولیه امدادی برخوردار باشند.

استاندار در این دیدارهای چهره به چهره و خانه به خانه ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر از تلاش ویژه خود و مدیران استانی برای پیگیری مشکلات مردم سی سخت در سطوح ملی و رایزنی با مسئولان ملی خبر داد و گفت: تا پایان در کنار مردم سی سخت هستم.

کلانتری خاطرنشان کرد: خود شخصا به صورت مکرر و مرتب از جای جای شهر و محلات و خانه‌ها بازدید کرده و در صورتی که قصوری از ناحیه کسی ببینم برخورد خواهم کرد.

وی گفت: هم اینک همه دستگاه‌های امدادی، خدمات‌رسان، پزشکی، سپاه، بسیج در قالب تیم‌ها و اکیپ‌های مختلف و حتی از استانهای همجوار و دیگر استانها در جای جای شهر و روستاهای اطراف مستقرند و به خدمات رسانی مشغولند.

کلانتری، انسجام، همدلی و وفاق میان همه اقشار مردم و مسئولان و فرهنگ و متانت مردم سی‌سخت را عامل مهم مقابله با این بحران برشمرد و اظهار امیدواری کرد که با همین اتحاد این بحران رو پشت سر خواهیم گذاشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: