به روز شده در: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۸
کد خبر: ۴۹۲۴۵
|
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طی 24 ساعت گذشته، پنج بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد و شمار جانباختگان استان به 443 نفر رسیده است.

به گزارش خبردنا، پرویز یزدان پناه افزود: هم اکنون 152 بیمار در بیمارستانهای معین کرونای استان بستری بوده که از این تعداد 46 نفر مبتلای قطعی و 10 نفر در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند. 

وی تعداد بهبود یافتگان کرونایی استان کهگیلویه و بویراحمد را تاکنون 24 هزار و 828 مورد گزارش عنوان کرد.

دبیر ستاد کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از 555 نمونه نمونه دریافت شده كه حدود شش درصد موارد مثبت بودند و بیشترین موارد مربوط به بويراحمد، دنا، بویراحمد، لنده و بقيه در سایر شهرستان های استان هستند.

یزدان پناه افزود: اگر همراهی مردم و مسئولان در جدی گرفتن کرونا ادامه پیدا نکند شاهد خیز مبتلایان و ایجاد خسارت جبران‌ناپذیری خواهیم شد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برپایی مجالس شادی و عزا در استان گفت: هرگونه اجتماع، شرایط را برای انتشار بیماری کرونا در استان تسهیل می‌کند که از این نظر قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا با رعایت دستورالعمل هاي بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک، رعايت فاصله گذاري، رعايت بهداشت فردي و عدم حضور در تجمعات مورد تأکید است.

نام:
ایمیل:
* نظر: