به روز شده در: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۸
کد خبر: ۴۹۴۴۷
|
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۱
استاندار عنوان کرد:
وی تاکید کرد: مردم غیرتمند و شریف کهگیلویه و بویراحمد همواره به مهمان‌نوازی در کشور شهره اند اما این تصمیم برای سلامتی تمامی مردم کشور گرفته شده است.

خبردنا: استاندار کهگیلویه ‌و بویراحمد با اشاره به وضعیت نگران کننده استان از لحاظ بیماری کرونا، از هموطنان خواست در روزهای آینده و تعطیلات عید نوروز به این استان سفر نکنند زیرا این تصمیم برای سلامتی تمامی هموطنان گرفته شده است.

به کزارش"خبردنا"، حسین کلانتری در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج، اظهار داشت: ورود مسافران و گردشگران نوروزی به این استان ممنوع شده است.

وی افزود: آتش کرونای خوزستان، دامنگیر استان ما نیز شده است و وضعیت شیوع کرونا در استان نگران کننده و خطرناک است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: با توجه به آمارهای ارائه شده از سوی دانشگاه علوم پزشکی ، شاهد روند صعودی ابتلای همشهریان به بیماری کرونا هستیم.

کلانتری ابراز داشت: شهرستان گچساران در این استان در وضعیت قرمز قرار گرفته است‌ و بویراحمد و کهگیلویه وضعیت نارنجی دارند.

وی تاکید کرد: مردم غیرتمند و شریف کهگیلویه و بویراحمد همواره به مهمان‌نوازی در کشور شهره اند اما این تصمیم برای سلامتی تمامی مردم کشور گرفته شده است.

استاندار کهگیلویه ‌و بویراحمد ابراز داشت: امید است در آینده نزدیک با برچیده شدن این ویروس منحوس، شرایط فراهم شود تا هم مردم استان روح مهمان نوازی شان را به نمایش بگذارند و هم ما میزبان خوبی برای گردشگران و مسافران باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: