به روز شده در: ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۶
کد خبر: ۴۹۴۶۹
|
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
واحد کنترل تولید شرکت پتروشیمی پردیس به عنوان واحد برتر سال ۱۳۹۹ در بین شرکت‌های پتروشیمی سراسر کشور معرفی شد.

به گزارش"خبردنا"، به نقل از روابط عمومی پتروشیمی پردیس، با بررسی‌های صورت گرفته توسط مدیریت کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی، واحد کنترل تولید شرکت پتروشیمی پردیس به عنوان واحد برتر سال ۱۳۹۹ در زمینه همکاری و مسئولیت پذیری مطلوب در بین شرکت‌های پتروشیمی انتخاب شد و مورد تقدیر قرار گرفت.

در پیام مدیر کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی خطاب به مدیرعامل پتروشیمی پردیس آمده است: بدینوسیله مراتب سپاس خود را از تلاش و زحمات ارزشمند همکاران واحد کنترل تولید آن مجتمع در تکمیل و بروز رسانی اطلاعات سامانه تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی تقدیم می‌دارم و با اهدای این لوح انتخاب واحد کنترل تولید آن شرکت به عنوان واحد برتر سال ۱۳۹۹ در زمینه همکاری و مسئولیت پذیری مطلوب را تبریک می‌گویم.

سید جلال میرهاشمی در بخش دیگری از پیام خود آورده است: امید است با استعانت از درگاه الهی به موفقیت‌های روز افزون در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دست یافته و با تکیه بر دانش، هم اندیشی و تععامل موجبات رشد صنعت پتروشیمی را فراهم سازید.

واحد‌های کنترل تولید شرکت‌های پتروشیمی هرساله براساس معیار‌هایی از قبیل سرعت، دقت و صحت اطلاعات ارسالی و همچنین میزان تعامل و مشارکت توسط امور هماهنگی و کنترل تولید شرکت ملی صنایع پتروشیمی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و از واحد‌های برتر تقدیر به عمل می‌آید.
پتروشیمی پردیس رتبه برتر کنترل تولید در کشور شد
نام:
ایمیل:
* نظر: