به روز شده در: ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۳:۵۸
کد خبر: ۴۹۶۵۳
|
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۳
برای مقابله با کرونا:‌
دادستان کهگیلویه وقتی متوجه برگزاری عروسی ای می شود که یک طرف آن برادران او بوده است بلافاصله مخالفت کرده و با دستورات لازم، زمینی که برای این مراسم آماده شده بود را شخم زدند و حتی مواد غذایی که آنجا تهیه شد بود را هم تحویل نیروی انتظامی دادند.

دادستان کهگیلویه در استان کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر داماد و عروس، برادر خود را نیز دستگیر و بازداشت کرده است.

عبدالله سعادتیان با اشاره به  رعایت نکردن دستورالعمل‌های ستاد کرونا در یک جشن عروسی پدر داماد و پدر عروس در شهر دهدشت بازداشت شدند

وی به خبردنا گفت:‌ قبل از برگزاری مراسم طرفین را در دادسرا آوردیم و از آنها تعهد گرفته شد که اقدامی به برگزاری جشن نکنند ولی بعد از اینکه خانواده داماد تصمیم به برگزاری جشن در جای دیگری را داشتند متوجه شدم برادر خودم در برگزاری این جشن نقش داشته است.

سعادتیان  با بیان اینکه دستور بازداشت برادر خودم را که از طایفه عروس بود صادر و وی اکنون باد داشت است، خاطرنشان کرد: در رعایت قانون و حفظ سلامت مردم هیچ چیز مهمتر از قانون برای من نیست و با هرکسی که هنجار شکنی کند برخورد خواهم کرد.

دادستان کهگیلویه  با تاکید بر اینکه برای حفظ سلامت مردم به صورت جدی با متخلفان برخورد می‌شود، اظهارداشت: از مردم شهرستان کهگیلویه می خواهیم نهایت همکاری را با ستاد مقابله با کرونا و رعایت پروتکل ها را داشته باشند.

وی افزود: نیروی انتظامی و امنیتی با افرادی که سلامت عمومی جامعه را به مخاطره می اندازند هیچ گونه مماشاتی نخواهد کرد و با مُخلان سلامتی و امنیت برخورد قاطع می کند.

به گزارش خبردنا، شهرستان کهگیلویه از شهرستان های قرمز کرونایی در استان کهگیلویه و بویراحمد است.

این شهرستان با یاسوج مرکز استان حدود ۲۵۰ کیلومتر فاصله دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: