به روز شده در: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۶
کد خبر: ۴۹۹۴۳
|
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۱

خبردنا:‌ مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری با حضور محمود واعظی، رییس دفتر رییس‌جمهور، بعداز ظهر چهارشنبه (۱۵ اردیبهشت ماه) برگزار شد.

به گزارش خبردنا، با حضور محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور، آیین تودیع و معارفه روسای سابق و جدید مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری بعد از ظهر چهارشنبه (۱۵ اردیبهشت ماه) با حضور دکتر محمود واعظی، رییس دفتر رییس جمهور برگزار شد.

در این مراسم که با حضور شماری از وزرا و اعضای هیات دولت، معاونین و اعضای دفتر رییس جمهوری، معاونین نهاد ریاست جمهوری، مسوولین، پژوهشگران و کارشناسان مرکز بررسی‌های استراتژیک برگزار شد، واعظی با تقدیر از خدمات حسام‌الدین آشنا در طول مدت هشت سال ریاست این مرکز گفت: آشنا در این مدت همواره صادقانه و دلسوزانه و براساس وجدان علمی نسبت به مأموریت‌های این مرکز اهتمام ویژه و جدی داشته و توانسته با تعامل صمیمانه با همه بخش‌های مختلف دولت منشا خدمات ارزنده‌ای باشد.

انتصاب علی ربیعی به عنوان رییس جدید این مرکز بی‌تردید مسیر مناسبت‌های این مرکز را تداوم خواهد بخشید و با توجه به حضور طولانی ایشان در مسوولیت‌های مختلف در دولت، نسبت به الزامات کاری مرکز، غریبه نیستند و امیدواریم با توجه به روحیه ایشان در تعامل و کار جمعی بتوانند، منشأ اثر باشند.

به گزارش خبردنا، حسام الدین آشنا و علی ربیعی در زمان رداعتبارنامه غلامرضا تاجگردون مُنتخب گچساران و باشت در مجلس یازدهم شورای اسلامی، تلاش های فراوانی برای رداعتبارنامه کردند.

حسام الدین آشنا اولین متهم ارسال فایل صوتی به رسانه های خارجی است.

نام:
ایمیل:
* نظر: