به روز شده در: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۵
کد خبر: ۴۹۹۷۰
|
تاریخ انتشار: ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری ۳۷ نفر از افرادی که در نزاع دسته جمعی شهرستان چرام دخیل بودند خبرداد.

به گزارش خبردنا، سردار کیقباد مصطفایی گفت: با همکاری نیروی انتظامی و دستگاه قضایی، این افراد دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شده اند.

وی افزود: تعامل و همدلی بین دستگاه قضایی و نیروی انتظامی در استان کهگیلویه و بویراحمد عرصه را برای جولان مجرمان در این استان ناامن کرده است.

فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: این استان از لحاظ شاخص‌های امنیتی جز استان‌های برتر کشور بوده اما در برخی موارد شایعات فضای مجازی و قضاوت‌های عجولانه امنیت و اذهان مردم را مخدوش می‌کند.

سردار مصطفایی افزود: با توجه به شرایط حساس انتخابات پیش رو تلاش می شود تا با تعامل با دستگاه قضایی ازمنفعت طلبی افراد در بحث انتخابات جلوگیری شود و این موضوعات باعث نا امنی در استان نشود.

به گزارش خبردنا، بامداد ۲۱ فروردین امسال در شهر چرام  بدلیل درگیری طائفه ای متاسفانه دو نفر با اسلحه گرم کشته شدند.

با همکاری مردم، نیروی انتظامی و دستگاه قضایی استان کهگیلویه و بویراحمد، یکی از قاتلان کمتر از سه ساعت بعد از وقوع درگیری دستگیر و روانه زندان شد.

چند روز بعد و در اقدامی شایسته، با وساطت خانواده ، معتمدین، ریش سفیدان، سیدعلی ملک حسینی دادستان مرکز استان و سرهنگ سعید بالش زر رییس پلیس آگاهی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد یکی دیگر از متهمان به قتل این درگیری تحویل پلیس شد.

شهرستان چرام از شهرستان های ششگانه گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد بوده که به یاسوج مرکز استان حدود ۱۸۰ کیلومتر فاصله دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: