به روز شده در: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۱
کد خبر: ۵۰۰۱۸
|
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۹
با اعلان رسمی اسامی تأیید، رد و عدم احراز صلاحیت‌های انتخابات میان دوره ای گچساران و باشت، سیدقدرت حسینی بحرینی یکی از کاندیداهای رد صلاحیت شده قطعی در صفحه مجازی‌اش پیامی صادر کرد.

به گزارش خبردنا، در متن پیام منتشره این کاندیدای قطعی ردصلاحیت شده چنین آمده است:

مردم شریف شهرستانهای گچساران و باشت

با سلام و آرزوی قبولی طاعات و عبادات.

انقلاب و نظامی را که با خون جوانانمان بنا نهاده و زنده و پویا نگه داشته‌ایم و مردمی را که با همه مشکلات پای همه چیز ایستاده‌اند، از صمیم قلب دوست داریم و به قوانین کشورمان پایبند بوده و احترام می‌گذاریم.

حسب وظیفه و تکلیفی که احساس شد و با خرد جمعی، برای خدمت به مردم شریف گچساران و باشت طی مسیر مقدس مبارزه با تبعیض و بی‌عدالتی را آغاز کردیم که با حمایت بزرگان و نخبگان با استقبال بی نظیر مواجه گردید تا حدی که شور و اشتیاق در چشمان منتظر پیر و جوان در دیدارهای حضوری، لحظه‌ای بنده را رها نمی‌کرد و نمی‌کند.

اکنون که در فرآیند قانونی، هیات مرکزی نظارت اینگونه اظهار نظر نموده است، با توجه به تماس‌ها و پیام‌های بی شمار شما مردم شریف، ضمن اعتراض جدی به نظر آن هیات محترم و دعوت شما به آرامش و مهربانی، به سمع و نظرتان می‌رسانم که به هیچ وجه نه از مسیری که انتخاب کرده‌ایم منحرف و نه در آن متوقف می‌شویم، بلکه با عزمی جزم‌تر و با توکل به خدا همچنان تا رسیدن به هدف ادامه می‌دهیم.

با توجه به راهکارهای قانونی از جمله فرصت اعتراض و تدابیری که اندیشیده شده و استفاده از نظرات شما، شک نکنید در انتخابات پیش رو همچنان معتقد، پایبند و خستگی ناپذیر، جریان مبارزه با تبعیض و بی‌عدالتی را مدیریت کرده و در کنارتان پایدار خواهیم بود.

الحمدالله زمینه رفع وضعیت پیش آمده ایجاد شده است. پس ضمن تاکید مجدد بر حفظ آرامش و احترام به قانون، استدعا دارم اتحاد، انسجام، همدلی، هم صدایی و همراهی بوجود آمده را همچنان حفظ کرده و با تلاش بیش از پیش در صحنه حضور داشته و از هیچ کوششی برای پیروزی جریان مبارزه با تبعض و بی عدالتی در شهرستان های گچساران و باشت فروگذار ننماییم.

سید قدرت الله حسینی
19 اردیبهشت 1400

به گزارش خبردنا، سیدقدرت الله حسینی بحرینی در روز ثبت نام در فرمانداری گچساران تاکید کرد که اولین کاندیدایی است که تایید صلاحیت می شود اما اکنون از سوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات میان دوره ای گچساران و باشت ردقطعی شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: