به روز شده در: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۱
کد خبر: ۵۰۱۳۹
|
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۰۵

به گزارش خبردنا، امروز با شروع روز چهارم ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰، تعداد دیگری از نامزد‌ها با حضور در ستاد انتخابات کشور، آمادگی خود را برای شرکت در انتخابات، اعلام کردند.
 
با شروع روز چهارم ثبت نام از داوطلبان ریاست جمهوری، تعداد دیگری از نامزد‌های انتخاباتی وارد ستاد انتخابات کشور شده و آمادگی خود را برای کاندیداتوری در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اغلام آمادگی کردند.

فریدون عباسی
فریدون عباسی رئیس فعلی کمیسیون انرژی مجلس و رئیس پیشین سازمان انرژی اتمی با حضور در ستاد انتخابات در انتخابات ۱۴۰۰ ثبت‌نام کرد.
 
اسامی داوطلبان شناخته شده‌ای که در روز چهارم ثبت نام کردند + تصاویر

علیرضا افشار
علیرضا افشار معاون سیاسی پیشین وزیر کشور نیز با حضور در ستاد انتخابات کشور برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.
 
اسامی داوطلبان شناخته شده‌ای که در روز چهارم ثبت نام کردند + تصاویر

شاهین محمدصادقی
همچنین امروز شاهین محمدصادقی نماینده پیشین مجلس و رئیس پیشین سازمان بسیج جامعه پزشکی کشور با حضور در ستاد انتخابات کشور برای ثبت‌نام در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اعلام آمادگی کرد.
 
اسامی داوطلبان شناخته شده‌ای که در روز چهارم ثبت نام کردند + تصاویر

علیرضا متانی
علیرضا متانی دبیر کل حزب دفاع از ایثارگران و قانون اساسی و رئیس و سخنگوی جبهه متحد مستقلین ایران نیز با حضور ستاد انتخابات کشو در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ثبت‌نام کرد.
 
اسامی داوطلبان شناخته شده‌ای که در روز چهارم ثبت نام کردند + تصاویر

ایرج سفلی شاهوردی
سرتیپ ایرج سفلی شاهوردی فرمانده سابق حفاظت اطلاعات ارتش برای ثبت‌نام در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ اعلام آمادگی کرد.
 
اسامی داوطلبان شناخته شده‌ای که در روز چهارم ثبت نام کردند + تصاویر
 

اسامی کسانی که در روز سوم ثبت نام کردند:
۱. محمود صادقی نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی
۲. علی مطهری نماینده ادوار هشتم تا دهم مجلس شورای اسلامی
۳. رامین مهمان‌پرست سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه
۴. محسن مهرعلیزاده معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان تربیت بدنی در سال‌های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۴ و استانداری استان‌های اصفهان و خراسان
۵. محمدرضا صباغیان نماینده حوزه انتخابیه «مهریز، بافق، بهاباد، ابرکوه و خاتم» در ادوار دهم و یازدهم مجلس شورای اسلامی


اسامی کسانی که در روز دوم ثبت نام کردند:
۱. محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور دولت نهم و دهم
۲. سید امیرحسین قاضی‌زاده‌هاشمی نایب رئیس مجلس شورای اسلامی
۳. حسن سبحانی رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس هفتم
۴. رستم قاسمی وزیر نفت دولت احمدی‌نژاد، محمد عباسی آخرین وزیر تعاون و اولین وزیر ورزش دولت دهم
۵. محمدحسن قدیری‌ابیانه سفیر پیشین ایران در استرالیا و مکزیک
۶. صادق خلیلیان وزیر کشاورزی دولت دهم و داوطلب دو دوره انتخابات ریاست جمهوری در سال‌های ۹۲و ۹۶،
۷. قدرتعلی حشمتیان رئیس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان
۸. محمدشریف ملک‌زاده رئیس پیشین سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری


اسامی کسانی که در روز اول ثبت نام کردند:
۱. سردار سعید محمد فرمانده پیشین قرارگاه خاتم‌الانبیاء
۲. سردار سرتیپ حسین دهقان وزیر پیشین دفاع
۳. امیر محمدحسن نامی معاون پیشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دهم
۴. وهاب عزیزی دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی
۵. غلامعلی دهقان سخنگوی حزب اعتدال و توسعه
۶. حجت‌الاسلام محمد زارع فومنی از اعضای حزب مردمی اصلاحات

نام:
ایمیل:
* نظر: