به روز شده در: ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۵
کد خبر: ۵۰۲۳۴
|
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۴
خبردنا: نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: ‏برخی کارنامه و برنامه خوبی ندارند، دوره‌های قبلی هم رای نیاورده اند، ‏ولی می‌آیند که تخریب کنند در مناظره ها، ‏ما آماده ایم و دست مان پر است و از همه آنان همه مطالبه داریم، زیرا هرجا بودیم وظایف مان رابه درستی انجام داده ایم، آنان باید پاسخگو باشند.
 
سعید محمد گفت: برخی کارنامه و برنامه خوبی ندارند، دوره‌های قبلی هم رای نیاورده اند، ‏ولی می‌آیند که تخریب کنند.

به گزارش فارس، سعید محمد⁩ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمع فعالان ستاد‌های مردمی خود با بیان اینکه ‏یک ماه آینده، روز‌های بسیار پرکاری را در پیش داریم، اظهار داشت: ‏باز قصد دو قطبی سازی و ترساندن مردم از جنگ و دلار و اقتدارگرایی و … را دارند، ولی ‏عیبی ندارد، چون ‏ما آمده ایم ⁧انتخابات سه قطبی⁩ بشود.

وی با تاکید بر اینکه ‏کلمه قشر خاکستری را قبول ندارم، مردم ایران همه سفید هستند، تصریح کرد: ‏خاکستری بخشی از خواص و مسئولان اند که این وضعیت را برای مردم درست کرده اند که منجر به گوشه نشینی ملت شده است.

نامزد انتخابات ۱۴۰۰ ضمن اشاره به اینکه ‏می گویند در شرایط حساس کنونی کشور به صلاح نیست جوان‌ها و چهره‌های جدید را وارد عرصه کنیم، اظهار داشت: ‏شما نگران میز‌های خودتان هستید نه انقلاب و مردم.

محمد با بیان اینکه ‏اسم مدیریت جهادی را خراب کرده اند، اظهار داشت: مردم تا می‌شنوند فکرمی کنند باز قرار است عده‌ای بدون تدبیر و اندیشه کاری راخراب کنند، ١٠ برابر استاندارد هم هزینه روی دست بیت المال بگذارید.

وی با بیان اینکه ‏مدیریت جهادی اتفاقا یعنی فکر و تدبیر مضاعف توام عمل جهادی تصریح کرد: ‏برخی اشخاص که خود را اصولگرا می‌دانند این سو آنسو از لزوم کاهش مشارکت صحبت می‌کنند. ‏وقتی، ولی جامعه سخن از مشارکت حداکثری می‌زند، شما بر چه مبنایی اظهار فضل‌های این گونه می‌کنید.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری افزود: ‏برخی کارنامه و برنامه خوبی ندارند، دوره‌های قبلی هم رای نیاورده اند، ‏ولی می‌آیند که تخریب کنند در مناظره ها، ‏ما آماده ایم و دست مان پر است و از همه آنان همه مطالبه داریم، زیرا هرجا بودیم وظایف مان رابه درستی انجام داده ایم، آنان باید پاسخگو باشند.

محمد با اشاره به اینکه ‏به همان میزان که با اصلاح طلبان تند و افراطی مسئله داریم، منتسبان به، ولی فقیه که خلاف منویات رهبر انقلاب عمل می‌کنند را هم مضر می‌دانیم، گفت: ‏با بچه‌های جبهه انقلاب منازعه نداشته باشید هرچند ‏در ماه‌های اخیر بدنه برخی از کاندیدا‌ها با ما خیلی نامهربانی کردند، ولی ‏روز آخر ثبت نام‌ها شخصا به آقای سعید جلیلی زنگ زدم و گفتم نیاز است که به صحنه بیایید.

نام:
ایمیل:
* نظر: