به روز شده در: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۱
کد خبر: ۵۰۳۲۸
|
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶
ستاد انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و سیزدهمین دوره ریاست‌جمهوری شهرستان بویراحمد برگزار شد.

به گزارش خبردنا، مجید احمدی فرماندار شهرستان بویراحمد با تاکید بر اینکه سلامت و امنیت انتخابات برای مجریان آن مهم است، اظهار داشت: همه ادارات دولتی موظف هستند در بحث انتخابات نهایت همکاری را با وزارت کشور داشته باشند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بویراحمد گفت: ما هیچ نگاهی به هیچ کدام از کاندیداها نداریم و همه تلاشمان را می‌کنیم که انتخابات سالم برگزار شود.

وی آسیب‌شناسی دوره‌های گذشته انتخابات را مهم ارز یابی کرد و گفت: با توجه به اجرای الکترونیک انتخابات شورای اسلامی مرکز استان، ۹۰ صندوق الکترونیکی اخذ رأی در شهر یاسوج پیش بینی شده است.

احمدی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ گفت: از مجموع ۲۴۷ شعبه اخذ رأی در سطح شهرستان بویراحمد ۱۴۴ شعبه ثابت و ۱۰۳ شعبه سیار نیز برنامه ریزی و برآوردهای آن در حال شکل گیری است.

در این جلسه ضمن بحث و تبادل نظر به منظور هماهنگی‌های لازم با حکم فرماندار آقایان؛ برزو شجاعی با عنوان دبیر انتخابات، غلامعلی پور شریفی رئیس کمیته اجرایی، علی علیپور رئیس کمیته پشتیبانی، علی پورعلی رئیس کمیته حفاظت فیزیکی، محمدعلی هنرجو رئیس کمیته امنیتی، عطاء هنرجو رئیس کمیته فناوری، امیرحسین عزیزی رئیس کمیته حقوقی و سیدعلی صفدر فروزنده رئیس کمیته روابط عمومی و تبلیغات انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا منصوب شدند.

نام:
ایمیل:
* نظر: