به روز شده در: ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۴۶
کد خبر: ۵۰۴۹۰
|
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۱
آمده بودم تابا تعصبات خشک و انعطاف ناپذیر بستیزم و از رفتار‌های غیراخلاقی و از ادای منیت‌های غیر اصولی جلوگیری نمایم.

خبردنا؛ یکی از کاندیداهای انتخابات میاندوره‌ای شهرستان های گچساران و باشت با انتشار بیانیه‌ای از ادامه فعالیت در عرصه انتخابات انصراف داد.
 
به گزارش"خبرنا"،در بیانیه دکتر هوشنگ گرجی پور آمده است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف وشهید پرورشهرستان‌های گچساران و باشت
باسلام
 
به غیرت و فکرتان می‌بالم وبه احساساتتان مغرورم

آمده بودم تا با همدردی، همگامی و همفکری شمامردم درد دیده، راه علاجی بیابم ومرهمی نهم بر درد‌های پیکره‌ی دیارم.
 
آمده بودم تا شایسته سالاری و عدالت محوری را سرلوحه کار خود قرار داده واز تبعیض ورانت جلوگیری نموده و نقطه پایانی باشم بردادن وعده‌های پوچ وتوخالی.
 
آمده بودم تابا تعصبات خشک و انعطاف ناپذیر بستیزم و از رفتار‌های غیراخلاقی و از ادای منیت‌های غیر اصولی جلوگیری نمایم.
 
اما حیف و صد حیف دیر آمدم و مردم عزیز شهر و دیارم با توجه به آیه شریفه (أوفو باالعهد إن العهد کان مسئوولا) در وفای به عهد تصمیم خود را گرفته بودند، و این شد که به احترام قول و قرارشان باافراد شایسته‌ی دیگر بنده‌ی حقیر بر پروژه‌ی ماندنم نقطه پایان میگزارم.
 
ضمن تشکر وقدردانی از همه مردم عزیز، خانواده شهدا و‌جانبازان که بنده را در این زمان کم حمایت کردند و مورد لطف خود قرار دادنداز خداوند بزرگ می‌خواهم که فرصت جبران محبت‌های انان را در آینده نصیبم نماید؛ لذا با توجه به شرایط موجود، ضیق وقت وشرایط سیاسی نامطلوب حاکم در منطقه حضور خود را در این دوره صلاح نمیدانم وبا توجه به مشورت با مشاورینم از ادامه فعالیت در عرصه انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی انصراف خود را اعلام می‌نمایم.
 
به عنوان برادر کوچکی از همه مردم شریف شهرستان‌های گچساران و باشت می‌خواهم که با مشارکت حداکثری و با تبعیت از رهنمود‌های رهبری معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای (مدظله العالی) در انتخابات پیش رو (۲۸ خرداد) جهت تحکیم کیان نظام جمهوری اسلامی شرکت نموده و به افراد اصلح رأی دهند.

خدایا چنان کن سر انجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار

ارادتمند شما هوشنگ گرجی پور
نام:
ایمیل:
* نظر: