به روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۱
کد خبر: ۵۰۶۶۱
|
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۶
رئیس ستاد سید ابراهیم رئیسی در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تنها ستادی بودیم که رفت و آمد به تهران نداشتیم، عنوان و منصب برایمان اهمیتی نداشت و با یک کپی حکم کار خود را شروع کردیم، وارد حواشی نشدیم، تلاش خود را کردیم و سربلند نیز شدیم.

به گزارش خبردنا/ شامگاه سه شنبه (یکم تیرماه ۱۴۰۰) جلسه شورای وحدت اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد در مسجد فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) یاسوج واقع در امامت ۱۸ برگزار شد.

شیرعلی خرامین رئیس ستاد رئیسی شورای وحدت اصولگرایان کهگیلویه و بویراحمد در این حلسه، اظهار داشت: آقای رضایی فعالیت خود را از استان ما شروع کردند و رأی داشتند، استاندارهای قبل بیش از ۵۰ درصد رأی داشتند ولی با تلاشی که شما کردید آبرومند و سربلند بودیم.

وی گفت: تنها ستادی بودیم که رفت و آمد به تهران نداشتیم، عنوان و منصب برایمان اهمیتی نداشت و با یک کپی حکم کار خود را شروع کردیم، وارد حواشی نشدیم، تلاش خود را کردیم و سربلند نیز شدیم.

این فعال سیاسی افزود: امروز کار ما به عنوان ستاد آقای رئیسی تمام نشده بلکه الان اول کار ماست، الان وقت تقسیم غنائم نیست بلکه وقت تقسیم مسائل است، الان زمان جهاد اکبر است.

خرامین گفت: زمانی که پیامبر و یارانش از جنگ برگشتند، یارانش را جمع کرد و گفت جنگ تمام شد ولی الان زمان جهاد اکبر است، جهاد اکبر جهاد با نفس است.

خرامین با بیان اینکه «وقتی سخنرانی کردم جوانی در پایین تریبون به من گفت آقای خرامین یادتان باشد چهار سال دیگر هم می‌خواهید اینجا سخنرانی کنید، می‌خواهم باز هم روی سخنرانی کردن برای مردم را داشته باشید، بنده از حرف این دانشجو شب خوابم نبرد» گفت: قرار هست چهار سال بعد باز هم برای مردم سخنرانی کنیم و به این سؤال مردم پاسخ دهیم که امید را به این انقلاب برگردانیم؟ باید پاسخ دهیم که آقای رئیسی به عنوان نماد کار و تلاش در چهار سال چه کاری کرده است؟ باید در این چهار سال به گونه‌ای باشیم که باز هم بتوانیم با مردم گفت و گو کنیم.

رئیس ستاد سید ابراهیم رئیسی در انتخابات گفت: همه ما می‌توانیم تلاش کنیم، یک مغازه دار هم در مغازه‌اش می‌تواند با انصاف خود کاری کند که این مملکت تکان بخورد. رسالتی بر دوش ما است.

وی در خصوص همکاران ستادی خود گفت: افرادی که با این ستاد عهد بستند، برای من مایه افتخار هستند و از آنها درس گرفته‌ام، افتخار می‌کنم، اگر وارد این گود شدم ولی خداوند افرادی را برای همکاری نصیب من کرد، که هیچ احساس خستگی نمی‌کنم.

انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۲
0
0
مگر رئیس ستاد آ استانی آقای بیگلری نبودند؟ ابلاغ آقای نیکزاد فقط برای آقای بیگلری زده شد نه کس دیگری .
طاهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
0
0
آقای شیرعلی خرامین رئیس ستاد انتخابات آقای رئیسی در کدام شهر بود.
یاسوجی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
0
0
والا ما هنوز متوجه نشدیم ستاد رئیسی در استان چند رئیس دارد!!!
نام:
ایمیل:
* نظر: