به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۰۷۱۴
|
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵

خبردنا/ ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب ایران در توییتر خود از دیدار با رقبای خود در جریان انتخابات اخیر ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش خبردنا/ رئیسی نوشت: جلسه بسیار خوبی با ۶ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری داشتیم که امیدواریم این همدلی‌ها منتهی به رفع مشکلات و گره‌ها از زندگی مردم شود .احساس مردم باید این باشد که همه نگاه های سیاسی و دیدگاه ها منتهی به رفع مشکلات و گره‌ها از زندگی آنها می‌شود.

جلسه بسیار خوبی با ۶ کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری داشتیم که امیدواریم این همدلی‌ها منتهی به رفع مشکلات و گره‌ها از زندگی مردم شود .احساس مردم باید این باشد که همه نگاههای سیاسی و دیدگاهها منتهی به رفع مشکلات و گره‌ها از زندگی آنها می‌شود.

به گزارش خبردنا/ ​سیزدهمین دورهٔ انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران ۲۸ خرداد امسال برگزار و در آن سید ابراهیم رئیسی به عنوان هشتمین رئیس‌جمهور ایران انتخاب شد.

این انتخابات همزمان با شوراهای اسلامی شهر و روستا، میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای دوم مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.

۵۹۲ داوطلب برای حضور در این انتخابات به عنوان نامزد ثبت نام کردند که شورای نگهبان صلاحیت هفت نفر را برای نامزدی در انتخابات سیزدهم ریاست‌جمهوری تأیید کرد: محسن رضایی، سید ابراهیم رئیسی، سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، عبدالناصر همتی، محسن مهرعلیزاده، علیرضا زاکانی و سعید جلیلی. دیرتر جلیلی و زاکانی به نفع رئیسی و مهرعلیزاده به نفع همتی کناره‌گیری کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر: