به روز شده در: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۱
کد خبر: ۵۰۸۵۶
|
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۹
جمهوری اسلامی حاصل تلاش و مجاهدت امام(ره)؛ مجاهدان؛ مبارزان قرون گذشته وبهای خون هزاران شهید تاریخ این سرزمین است و صد البته نماد اسلامیت قومی است که پیامبر اسلام همواره از صلابت؛ جستجوگری؛ حق طلبی آنها سخن فرمود و از طرفی میراث هزاران انسان مشتاق بندگی خالقی است که در تاریخ ؛ تمدن ایران ریشه داشته و چراغ پرستش؛ بندگی در این سرزمین هرگز خاموش نبود!!

خبردنا - حمدالله مبشری: حضرت حجت الاسلام جناب آقای رییسی: در این نگارش نکته ای نیست که از دید تیز بین ملت ایران و حضرتعالی پنهان باشد! متاسفانه امروز ملت مظلوم ایران گرفتارند!! گرفتار!!ضرورت ذکر و شمارش گرفتاری در همه زمینه ها نیست!! علی رغم عظمت انقلاب اسلامی و دست آوردهای عظیم آن و از طرفی آوازه جهانی؛ متاسفانه در چند سال گذشته در اثر سوء مدیریت داخلی ودشمنی استکبار جهانی مشکلاتی برمردم ایران تحمیل شد که حق آنها نبود!!! بعضا تمام این بدبختی ها ریشه در قدرت طلبی، اشرافیت سیاسی، اقتصادی، فاصله گرفتن مسولین از مردم، حزب وجناح بازی،قانون گریزی،ساختارهایی غلط در سیاست های اقتصادی، نظام بانکداری و...دارد.

جناب آقا رییسی: این دمل چرکین در اکثر ساختارهایی حکومتی ریشه دوانید که امروز باور عمومی در پیروزی بر این غده سرطانی مشکل و یا نیاز به معجزه دارد!!

جنابعالی در محضر خدای باری تعالی و ملت ایران،شعارهای انتخاباتی دادی که در حافظه تاریخ ماندگاراست؛

ملت ایران با اعتماد به جنابعالی و با توجه به عمل کرد فساد ستیزی در قوه عدلیه؛با وجود شرایط سخت رای مثبت دادند. امروز نوبت مطالبه گری ملت ایران و عمل به شعائر انتخاباتی در دولت جنابعالی حق مسلم آنهاست.

جناب آقای رییسی: اصلاح شرایط موجود،بهبود وضع معیشت ملت ایران و مبارزه با اخلال گران و مفسدان داخلی که سفره انقلاب را به یغما بردند؛ و ملت را به گروگان گرفتند، کار ساده ای نیست!! اما می توان با اتکا به قدرت الهی و حمایت‌های مردمی بر این دیو عفریت پیروز و دست متجاوزان به ملک؛ ملت را کوتاه و آنها را به دست قانون سپرد تا خاین و خادم در افکار عمومی یکسان تلقی نگردد.

جناب آقای رییسی:

جمهوری اسلامی در ابعاد وسیع تر، یک انقلاب فرهنگی بود. متاسفا بیش از یک دهه مشکلات اقتصادی و معیشت مردم کار را به جایی رساند که علی ظاهر توجهات همه رفت به سمت اقتصاد و عملا فرهنگ در اولویت دوم قرار گرفت!! این خطایی راهبردی در آینده نزدیک چالش هایی جدی برای نظام اسلامی است که باید چاره اندیشی نمود غفلت از این مهم خطر بزرگی برای فروپاشی نظام اسلامی دارد که آیندگان ما را نمی بخشند!!!

رییس جمهور محترم و منتخب ملت ایران: برای برون رفت و عبور از شرایط سختی که ملک و ملت را گرفتار کرد،علاوه بر نکات فوق الذکر انتظار می رود نکات ذیل مورد توجه قرار گیرد و همانگونه که در تبلیغات انتخاباتی از تشکیل دولت مقدر مردمی وعده دادی عمل نمایید.

*تعامل قوای سه گانه؛ نهادهایی انقلابی، مشورت با بزرگان نظام امری اجتناب ناپذیر است، اما با حفظ وظایف متعارفی که قانون تعیین کرد نه بیشتر!! بر همه آگاهان در این مملکت روشن است که مشکل اصلی این مملکت ریشه در مجلس شورا اسلامی در همه ادوار داشته و دارد،متاسفانه فقط در مقطع کوتاهی؛ والی همه دولت‌ها در طول چهار دهه انقلاب در گروگان مجلس بودند! که شرایط امروز متاثر از انباشت عملکرد مجالس گذشته بود و اگر از تاریخ عبرت نگیرید سرانجامی بهتر از دولت‌ها گذشته نخواهی داشت!!!!!!خواهش ملت ایران به جنابعالی این است که به شدت مواظب باشید که دولت در اسارت مجلس و قدرت‌هایی موازی قرار نگیرد!!

*پرهیز از جناح های سیاسی درون نظام یعنی اصولگرا - اصلاح طلب - اعتدالی؛ آنها در همه مقاطع گذشته امتحان خود را پس دادند و اعتماد عمومی را با عملکرد خود مخدوش کردند، درخاطر ملت ایران هست که جنابعالی فرمودی مستقل وارد رقابت انتخاباتی شدید و به هیچ جریان سیاسی وابسته نیستی!!

موفقیت دولت جنابعالی پرهیز و مواظبت از این مارهایی خوش خط و خال است!!!!!

*پرهیز از سیاسیون حرفه ای که گام اول انقلاب را طی چهل سال گذشته مصاده کردند و تا به دیار باقی نشتابند! حاضر نیستند دست از قدرت طلبی و دولت در سایه بودن بردارند!! آنها عادت کردند یا در قدرت باشند و یا خودخالق قدرت باشند!!!

*دولت مردمی و مقتدری که جنابعالی وعده دادی؛ باید در چهارچوب شرایط گام دوم انقلاب شکل بگیرد و شرط آن واگذاری قدرت به نیروهایی جوان و انقلایی است که بحمدالله کم نیستند!! اگر در این مقطع تاریخی به نیروهای جوان اعتماد نگردد، باعث فرصت سوزی و نابودی سرمایه انسانی می شود که جبران آن مشکل است!!!

*در کوتاه مدت و بلند ملت مواظب مدیران دولت خود از راس تا ذیل باشید که ویژه خواری نکنند و مانند کثیری از مدیران گذشته نباشند که خون ملت را در کیسه کردند که وضعیت جهنمی امروز نتیجه دست آورد آنهاست!!!

*تمام دولت‌هایی گذشته بلا استثناء گرفتار قدرت نامریی فراماسون پنهان بودند!!!اگر مواظب سالوس های قدرت طلب نباشی قطعا آنها دولت را در چنبره خود گرفتار و روزگار بر ملت ایران سخت تر و تنگ تر خواهد شد!!!

*من یه شهروند دو پایه هستم فارغ از همه دردها؛ رنجها و نگرانی ها موجود ؛دغدغه ایران و انقلاب را دارم و پیش خدا و وجدان انسانی ام احساس مسولیت کردم که دغدغه خود را رسانه ای کنم تا شاید از راه دور به سمع نظرتان برسد و چاره اندیشی شود و از طرفی وظیفه انسانی ام را انجام داده باشم!!

آرزوی توفیق و نجات ملت ایران و انقلاب را از شرایط کنونی؛ بدست توانایی جنابعالی از خدای بزرگ مسآلت دارم.

انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
نوزده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
0
0
هر وقت آقای مبشری مطلب میزند با شور و شوق تا پایان مطالعه میکنم... احسنت
رضوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
0
0
احسنت
نمایندکان طایفه گرا مشکل اصلی دولت در توسعه عدالت است
میر حبیب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
0
0
جناب مبشری حرفت با عملت متناقضه. رفتارت سیاسی شما بیانگر چیز دیگری است.
زاگرس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۲۷
0
0
آقای مبشری ، از محمود احمدی نژاد جریان انحرافی چه خبر ؟ محمود که در انتخابات شرکت نکرد
نام:
ایمیل:
* نظر: