به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
کد خبر: ۵۰۹۸۰
|
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۵
خبردنا/ به طور دقیق ۴۷۵ نفر برای شرکت در این جشن دعوت شده‌اند و تعداد کارکنان در این مراسم ۲۰۰ نفر خواهند بود.
به تازگی "باراک اوباما" رئیس جمهوری پیشین امریکا و "میشل" همسرش به دلیل برنامه‌ریزی برای برگزاری مهمانی با حضور ۵۰۰ نفر در عمارت ۱۲ میلیون دلاری‌شان در "مارتاز وین یارد"، جزیره‌ای در ماساچوست مورد انتقاد قرار گرفته اند.

به گزارش خبردنا، "باراک اوباما" قرار است اواخر هفته جاری جشن تولد ۶۰ سالگی‌اش را در این عمارت همراه با همسرش برگزار کند. اوباما از ستاره‌هایی، چون "اپرا وینفری" مجری معروف تلویزیونی، "جورج کلونی" بازیگر هالیوودی و "استیون اسپیلبرگ" کارگردان معروف هالیوود برای شرکت در این جشن، در عمارتی واقع شده در مساحتی ۲۹ هکتاری دعوت به عمل آورده است.

"جو بایدن" رئیس جمهوری فعلی امریکا و معاون پیشین اوباما علیرغم دعوت شدن گفته که قادر به شرکت در این مراسم نیست. اوباما در سال ۲۰۱۹ میلادی این خانه را خریداری کرده بود. این عمارت ۶۴۱ متر مربعی در سال ۲۰۰۱ میلادی ساخته شده و دارای هفت اتاق خواب و هشت حمام است. یک اتاق نشیمن با سقف طاق‌دار در این خانه نیز وجود دارد.

 
در داخل اتاق خواب اصلی یک شومینه و یک ایوان آفتابگیر اختصاصی وجود دارد. به طور دقیق ۴۷۵ نفر برای شرکت در این جشن دعوت شده‌اند و تعداد کارکنان در این مراسم ۲۰۰ نفر خواهند بود.

منتقدان معتقدند به دلیل شیوع کرونا اوباما نباید چنین تعداد بالایی از مهمانان را دعوت می‌کرد. گفته شده مهمانان باید واکسن دریافت کرده و یا با به همراه داشتن آزمایش با نتیجه منفی کرونا در مراسم حضور یابند.

 
نام:
ایمیل:
* نظر: