به روز شده در: ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
کد خبر: ۵۰۹۹۵
|
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
نماینده کهگیلویه بزرگ در خانه یادزهم ملت از تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبار ۴ پروژه مهم و حیاتی حوزه انتخابیه خبر داد.

خبردنا/ حجت الاسلام و المسلمین سید محمد موحد در گفتگو با خبرنگاران به دیدارهای مستمر و مکرر با محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور اشاره کرد و گفت: برای پیگیری مصوبات این دیدارها به ویژه در خصوص تخصیص اعتبارات پروژه های عمرانی حوزه انتخابیه با معاونین، مدیران ستادی و کارشناسان سازمان برنامه و بودجه دیدار داشتیم.

موحد با تاکید بر اینکه بدون شک کمبود اعتبار موجب طولانی شدن عمر طرح ها و پروژه ها می شود، اظهار داشت: شهرستان های کهگیلویه، لنده، چرام و بهمئی از محرومیت تاریخی رنج می برند و به طور قطع با تزریق اعتبار به پروژه های این شهرستان زمینه رضایتمندی مردم و رونق زندگی در این مناطق فراهم می شود.

وی بر ضرورت ساماندهی مبلمان شهری و اجرای طرح زیباسازی ورودی های شهرهای حوزه انتخابیه تاکید کرد و گفت: ورودی هر شهر نقش مهم و اثرگذاری بالایی در معرفی صحیح آن شهر، جاذبه‌ های گردشگری و شناسایی مفاخر و مشاهیر آن دارد و باید به عنوان ویترین یک شهر به زیبایی ساخته شود.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در همین خصوص از پیگیری برای تخصیص اعتبار جهت زیباسازی ورودی شهر دهدشت خبر داد و گفت: ۵۰ میلیارد ریال اعتبار این پروژه تخصیص یافت.

موحد در بخش دیگری از سخنانش از تخصیص ۱۰۰ درصدی برخی اعتبارات پروژه های عمرانی حوزه انتخابیه خبر داد و افزود: ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار سد کوهبرد که از پروژه های جهش تولید، ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل جاده های چرام_ چاسخار به طسوج و سیلم به برفکون، ۵۰ میلیارد ریال اعتبار ورودی شهر دهدشت، و ۴۴۰ میلیارد ریال اعتبار آبرسانی به ۴ شهر به صورت ۱۰۰ درصد تخصیص یافتند.

وی ماحصل آخرین گفتگوی خود با نوبخت را اخذ تخصیص ۱۰۰ درصدی ۷۹۰ میلیارد ریال اعتبار پروژه های عمرانی حوزه انتخابیه عنوان کرد.

موحد در بخش دیگری از سخنانش، افزود: منابع استانی برای پروژه آبرسانی به ۴ شهر کمتر از ۱۷۰ میلیارد ریال بود که این منابع برای ادامه روند عملیاتی پروژه کافی نبود و اکنون ۴۴۰ میلیارد ریال به این پروژه حیاتی تخصیص یافت.

نماینده کهگیلویه بزرگ در خانه یازدهم ملت همچنین از تلاش ها و پیگیری های بی وقفه کلانتری استاندار استان و شهابی نسب رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به صورت ویژه قدردانی کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: