به روز شده در: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۷
کد خبر: ۵۱۲۱۰
|
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
بخشدار دیشموک در شورای اداری این بخش با حضور نماینده کهگیلویه بزرگ برگزار شد، مشکل جدی دیشموک را نبود آب شرب پایدار دانست و خواستار تزریق بودجه به پروژه آبرسانی از رودخانه گندمکار شد تا سریع تر مشکل حل شود.

به گزارش خبردنا/ صفا حبیبی، نبود زیرساخت های آموزشی، بهداشتی، اجرایی را از جمله مشکلات دیشموک دانست و افزود: گازرسانی به حومه غربی دیشموک هم نیازمند پیگیری است.

وی ادامه داد: 38 روستای دارای دهیاری داریم ولی طرح هادی در هیچ روستایی صورت نگرفته و از مدیرکل بنیاد مسکن گلایه مند هستیم.

نماینده کهگیلویه بزرگ نیز در شورای اداری دیشموک با بیان اینکه به مشکلات دیشموک آگاه هستم تصریح کرد: هر کسی که گامی در محرومیت زدایی برداشت دستش را می بوسم اما باید پذیرفت اعتباراتی که امسال در حوزه های مختلف در نظر گرفته شده بی سابقه است.

حاج سید محمد موحد با اشاره به 60 میلیارد تومان اعتبارات راه دیشموک گفت؛ پروژه ها در جاهای مختلف دیده شده و سهم قیر استان ها هم ابلاغ و به زودی در اختیار دستگاه های مربوطه قرار می گیرد.

وی اعتبار پروژه آبرسانی به قلعه رییسی و دیشموک را هم نسبت به سال های قبل قابل توجه برشمرد و بیان کرد: قرار است در طی روزهای آینده مشکلات پیمانکار حل شود و پای کار باشد، جاده مسیر پروژه هم قیرپاشی شود و فاز مورد نظر پروژه هم اجرا شود.

نماینده مردم کهگیلویه بزرگ در مجلس افزود: آدمی نیستم که قول کیلویی بدهم، باید مبانی و مبنا را بدانم و اطمینان به اجرای آن داشته باشم تا قول بدهم،خیلی از مشکلات راه ها که امروز در بازدیدها دیدیم با قیر حل می شود که دیروز سهم استان ها هم ابلاغ شد.

موحد با بیان اینکه از حقوق مردم نمی گذرم، منتی نمی گذارم و اگر قدمی برداشتم وظیفه است، تصریح کرد: ما مسولیم و معلوم نیست دور بعدی کدام مسول روی کار باشد یا نباشند، مسولیت ها امانت است،باید دست به دست هم دهیم با سعه صدر و اقتدار برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: