به روز شده در: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۷
کد خبر: ۵۱۲۱۳
|
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
سید علی احمدزاده به پیشنهاد وزیر کشور و با رای هیات دولت به عنوان اولین استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دولت سیزدهم منصوب شد.

به گزارش خبردنا، متن کامل حکم صادره از سوی" سیدابراهیم رئیسی" رئیس جمهور که خطاب به " سید علی احمدزاده" استاندار کهگیلویه و بویراحمد صادر شده بدین شرح است:

با توجه به پیشنهاد وزیر محترم کشور و به استناد مصوبه جلسه مورخ ۳۱-۶-۱۴۰۰ هیات محترم وزیران، نظر به تجارب ارزنده و سوابق اجرایی جناب عالی، به موجب این حکم به سمت استاندار کهگیلویه و بویراحمد منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با روحیه انقلابی، پاکدستی، فساد ستیزی و اهتمام به مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی در گره گشایی از مشکلات مردم استان، تحقق عدالت و پیشرفت و رفع فقر و تبعیض، کوشا باشید و در حفظ و ارتقای وحدت و انسجام طوائف مختلف استان و نیز در توسعه زیرساخت های استان به ویژه در حوزه اقتصاد کشاورزی و دامپروری با استفاده از ظرفیت جوانان مستعد آن استان مجدانه تلاش کنید.

توفیقات آن جناب را در انجام وظایف محوله، خدمت رسانی به مردم، تحقق آرمان های نظام اسلامی به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از درگاه خداوند متعال خواستارم.

گفتنی است، این حکم در سوم مهرماه امسال از سوی سید ابراهیم رئیسی امضاء شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: