به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۱۲۲۶
|
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۱۶
استاندار جدید عنوان کرد:
استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد گفت: پنجمین ابر مخزن نفت جهان در استان کهگیلویه و بویراحمد با مردمی فقیر و نیازمند قرار دارد.

به گزارش خبردنا/ سید علی احمد زاده در مراسم تودیع و معارفه استانداران کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در یک دوره چهار ساله می‌توان استان را به یک استان رشد یافته تبدیل کرد، افزود: ۶۸ درصد جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد جوان بوده و شهرستان‌های این استان نیز دارای منابع کشاورزی، نفت، آب و خاک مرغوب هستند.

وی با بیان اینکه بسیاری از مردم در استان فقیر و ناتوان هستند، اظهارکرد: راه زندگی و پیشرفت همه ما اتکا به توانایی‌ها و همکاری برای استفاده از منابع استان برای پیشرفت استان است.

استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد سرآمد شجاعت، دلیری و شهامت است و مردمانش سر تسلیم در برابر دشمن فرود نیاورده، اما تسلیم امر ولایت و امامت هستند. امیدوارم بتوانم به مردم این استان خدمت کنم.

احمد زاده با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت‌های فراوانی دارد، تصریح کرد: استان نیازمند مدیران جهادی و پای کار است و این استان دل گرم به وجود حضرت آیت‌الله ملک حسینی در مجلس خبرگان رهبری و آیت الله حسینی به عنوان نماینده ولی فقیه است.

وی ادامه داد: استان دارای نیروهایی شایسته‌ای است، اما نیروهای جهادی باید پای کار باشند.

استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه از همه مردم، نمایندگان و نماینده ولی فقیه در استان می خواهم کمک کنند تا برای استان کارهای بزرگی انجام دهیم، عنوان کرد: فقر در استان کهگیلویه و بویرحمد بیداد می کند اما منابع خیلی زیادی داریم در واقع منطقه ای دارا هستیم که فقیر زندگی می کنیم و این مساله دور از شان مردم این استان است.

احمد زاده تصریح کرد: شهرستان گچساران این استان پنجمین ابر مخزن نفت جهان است و ثروتمندترین شهر دنیاست و همچنین شهرستان بهمئی نفت خیز است و استان کهگیلویه و بویراحمد دارای طبیعت زیبا و بکر، آب، مناطق گردشگری و کشاورزی است اما حیف است خیلی از مردم استان فقیر، نیازمند و ناتوان باشند.

وی اظهارکرد: نباید روز به روز دنبال افزایش افراد تحت پوشش کمیته امداد باشیم بلکه باید به خودمان بیاییم و همه با هم کمک کنند تا در استان خود تحول ایجاد کنیم.

استاندار جدید کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: به مدیران استان بخصوص مدیران محیط زیست و منابع طبیعی تاکید می کنم که بگذارید سرمایه گذاران در این استان سرمایه گذاری کنند و درب ها را نبندید و پیچ و خم اداری ایجاد نکنیم.

احمد زاده با بیان اینکه خدمتگذار همه مردم استان کهگیلویه و بویراحمد هستیم، بیان کرد: بچه باشت هستم اما متعلق به همه مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد و منطق محروم این استان می باشم

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر: