به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵
کد خبر: ۵۱۳۲۲
|
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۴
موسوی تصریح کرد: نیم ساعت بعد برمی‌گردد و جلوی درب بنیاد شهید در خیابان اقدام به خودسوزی می‌کند. پس از این اقدام نگهبانان متوجه می شوند و اقدام به خاموش کردن آتش می کنند و با اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شده و هم اکنون بستری است.

 خبردنا : فرزند شهید در یاسوج مرکز استان " کهگیلویه و بویراحمد " خودسوزی کرد . 

به گزارش " خبردنا " ،  مدیرکل بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد با تایید این حادثه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: یک نفر ایثارگر صبح امروز سه شنبه ساعت حدود ۹ به بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد مراجعه می کند که مستقیم به پشت بام ساختمان اداره می رود تا خود را از پشت بام به پایین بیندازد که همکاران متوجه او می‌شوند و با صحبت کردن، او را آرام کرده و از این کار منصرف می کنند و مشکلش را جویا می شوند و می‌گوید مشکلم بیکاری است.

وی اظهار کرد: همکاران به او قول می‌دهند که مشکلش حل می شود و می گویند اگر وام اشتغال و یا بلاعوض خواستید به شما می دهیم راضی می‌شود و از ساختمان بیرون می‌رود.

موسوی تصریح کرد: نیم ساعت بعد برمی‌گردد و جلوی درب بنیاد شهید در خیابان اقدام به خودسوزی می‌کند.
پس از این اقدام نگهبانان متوجه می شوند و اقدام به خاموش کردن آتش می کنند و با اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شده و هم اکنون بستری است.

بنابراین گزارش، سید علی احمد زاده، استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پی خودسوزی یکی از فرزندان شهدا در این استان دستور رسیدگی دقیق موضوع و برخورد با خاطیان و سهل انگاران را صادر کرد.

وی ضمن ابراز نگرانی و ناراحتی از موضوع پیش آمده، اظهارکرد: فرزندان شهدا میراث ارزشمندی برای نظام و انقلاب هستند و صیانت از آنها دفاع از آرمان های شهدا و انقلاب است.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد خواستار آسیب‌شناسی و بررسی دقیق و در اسرع وقت در مورد دلایل این خودسوزی‌ شد.

گفته می‌شود این جوان حدودا ۲۹ ساله "روح الله برازیده" نام دارد که اهل منطقه زیلایی از محروم ترین مناطف استان " کهگیلویه و بویراحمد " است .

خودسوزی فرزند شهید جلوی بنیاد شهید کهگیلویه و بویراحمد/دستور استاندار جهت بررسی موضوع /توضیحات مدیرکل بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد/واکنش نماینده بویراحمد و دنا به خودسوزی فرزند شهید

  

 تذکر نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی خواستار توجه ویژه بنیاد شهید و امور ایثارگران به مشکلات استان کهگیلویه و بویراحمد شد.

 " دکتر " مهدی روشنفکر" در جلسه امروز مجلس در تذکر شفاهی خود خطاب به رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در دوره مدیریت اقای اوحدی بارها نکاتی را عرض کردم که متاسفانه توجهی به آن نکات نکردند و امروز در مرکز آن مدیریت در استان شاهد حادثه غمباری بودیم.

وی گفت: امید دارم که حضرتعالی در اسرع وقت نسبت به مسائل و مشکلاتی که دامن‌گیر آن حوزه است توجهات لازم را داشته باشید.

نام:
ایمیل:
* نظر: