به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۱۷۲۴
|
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۷
رئیس اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد مصدومیت 25 نفر در 20 تصادف جاده ای در این استان اظهار نگرانی کرد و یادآورشد: در شبانه روز گذشته وقوع این تصادفات و مصدومیت ها هم نگران کننده بوده و هم باید تدابیری برای جلوگیری از این آمارها اندیشیده شود.

به گزارش خبردنا، " جهانبخش وحدتی نژاد" با اشاره به برخی آمارهای شبانه روز گذشته اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت: در شبانه روز گذشته در مجموع 120 مورد ماموریت توسط اورژانس در استان داشتیم که از این تعداد 20 مورد تصادفات جاده ای بوده که 25 نفر در این تصادفات متاسفانه مصدوم و یک نفر نیز فوت کرده است.

وی با ابراز نگرانی خود از روند افزایشی  تصادفات جاده  ای در محورهای استان کهگیلویه و بویراحمد، تصریح کرد: سایر ماموریت های شبانه روز گذشته اورژانس 115 استان شامل انتقال بیماران قلبی، تنفسی و بیماران داخلی بوده و البته متاسفانه شاهد فوت یکی از هم استانی های مان بدلیل گازگرفتگی بوده ایم.

رئیس اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد، بیشترین آمار ماموریت های این اورژانس در شبانه روز گذشته را مربوط به شهرستان های بویراحمد و دنا عنوان و خاطرنشان کرد:  از 120 ماموریت اورژانس استان در شبانه روز گذشته 82  مورد در حوزه استحفاظی این شهرستان ها رخ داده بود.

وحدتی نژاد با بیان اینکه از 82 ماموریت صورت گرفته اورژانس 115 در شهرستان های بویراحمد و دنا هم 11 ماموریت مربوط به تصادفات جاده ای، شش ماموریت مربوط به حوادث گوناگون و بقیه نیز مربوط به بیماران داخلی، قلبی و عروقی بوده است، اظهارداشت: متاسفانه  در شبانه روز گذشته هم 2  نفر از هم استانی های مان جان خود را از دست داده که یک فوتی بر اثر گاز گرفتگی در شهرستان بویراحمد  و  فوتی دیگر در حادثه رانندگی شهرستان دنا بوده است.

وی گفت: انتقال تمامی بیماران کرونایی که نیاز به انتقال به مراکز درمانی داشته باشند نیز توسط اورزانس  استان انجام می گیرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: