به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۱۷۵۵
|
تاریخ انتشار: ۲۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵
آئین وداع با پیکر مُطهر معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد و خبرنگار رسانه های تصویری و مکتوب در این استان فردا ساعت 14 در یاسوج مرکز این استان برگزار می شود.

به گزارش خبردنا/ فردا یکشنبه بیست یکم آذرماه ساعت 14 وداع با پیکر مُطهر شادروان سیدحمدالله خواهش نیک در بلوار عدل یاسوج برگزار و سپس آئین خاکسپاری انجام می شود.

تا زمان نگارش خبر 2 مکان برای خاکسپاری شادروان " خواهش نیک " پیش بینی شده که البته هنوز نهایی نشده اند.

قطعه صالحین واقع در جوار گلزار شهدای یاسوج و آرامستان روستای بازرنگ شهرستان بویراحمد از روستاهای توابع یاسوج که اقوام سببی و نسبی شادروان " خواهش نیک " در آن آرامستان به خاک سپرده می شوند دو مکان پیش بینی شده برای خاکسپاری این عزیز سفر کرده است.

مکان خاکسپاری شادروان " خواهش نیک " همچنان نامشخص و اطلاع رسانی های بعدی این مکان اعلان می شود.

شادروان " سیدحمدالله خواهش نیک " در سال ۷۰ در "خبر جنوب" شیراز اولین تجربه خبرنگاری را پیدا کرد و پس از آن حدود سال ۷۷ با نشریه زاگرس در استان کهگیلویه وبویراحمد و سال ۷۹ و ۸۰ خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) این استان کار کرد و پس از آن وارد صدا و سیما شد.

شادروان خواهش نیک در تمامی سالهای فعالیت جزو خبرنگاران خوشنام استان و کشور و صدای مردم کهگیلویه و بویراحمد در رسانه ملی بود.

این فعال رسانه ای ظهر (پنجشنبه گذشته هیجدهم آذرماه )در حالی که در مشهد مقدس ،پس از زیارت حرم مطهر امام رضا (ع)در حین بازگشت و در فرودگاه دچار سکته مغزی شد و دارفانی را وداع گفت.

روحش شاد و یادش گرامی باد 

نام:
ایمیل:
* نظر: