به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵
کد خبر: ۵۱۹۱۳
|
تاریخ انتشار: ۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴
سارقان کابل های برق در شهرستان های بویراحمد و گچساران با اعتراف به 22 فقره سرقت در تور پلیس کهگیلویه و بویراحمد افتادند.

به گزارش خبردنا/ سرهنگ" سید محمد موسوی"در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان گچساران، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۲ این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی با انجام اقدامات پلیسی و گشت‌زنی های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی یک نفر سارق حرفه‌ای سیم و کابل برق را شناسایی و دستگیر کردند.

موسوی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های اولیه به ۱۰ فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان گچساران اعتراف کرد، بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به اینکه پلیس همواره برخورد با مخلان نظم و امنیت را با اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی با جدیت در دستور کار خود قرار داده و به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا افرادی بخواهند امنیت و آرامش جامعه را مختل کنند، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

در خبری دیگر از پلیس استان فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد از دستگیری یک نفر سارق سیم و کابل برق با اعتراف به ۱۲ فقره سرقت در این شهرستان اطلاع رسانی کرد.

سرهنگ" علی کرم بازیان"در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان بویراحمد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی با انجام اقدامات پلیسی و گشت‌زنی های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی یک نفر سارق حرفه‌ای سیم و کابل برق را شناسایی و دستگیر کردند.

بازیان با اشاره به اینکه متهم در بازجویی‌های اولیه به ۱۲ فقره سرقت سیم و کابل برق در سطح شهرستان بویراحمد اعتراف کرد، بیان داشت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شد.

فرمانده انتظامی شهرستان بویراحمد با اشاره به اینکه پلیس همواره برخورد با مُخلان نظم و امنیت را با اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی با جدیت در دستور کار خود قرار داده و به هیچ وجه اجازه نخواهد داد تا افرادی بخواهند امنیت و آرامش جامعه را مختل کنند، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق تلفن مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع رسانی کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: