به روز شده در: ۱۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶
کد خبر: ۵۱۹۴۱
|
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۵

خبردنا/ دنیای ورزش مانند دنیای هنر می تواند فوق العاده شهرت ساز باشد، و ورزشکارانی کـه چهره خوبی دارند تبدیل بـه ترند و سمبل رشته ورزشی شان می شوند. ورزشکارانی مثل: رافائل نادال، ریک فاکس یا آنا کورنیکوا « نامزد انریکه ایگلسیاس » فضای ورزشی را جذابتر میکنند. در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا با این ورزشکاران جذاب آشنا شویم.

رافائل نادال از جذاب‌ ترین ورزشکاران تنیس‌ باز جهان

رافائل نادال در سوم ژوئن سال 1986 در اسپانیا متولد شد. او یکی از ثروتمندترین و جذاب‌ترین ورزشکاران و بازیکنان تنیس در جهان اسـت. این تنیس‌باز خوش‌تیپ، استیل بسیار مناسب و چهره بسیار جذاب و خوبی دارد. رافائل نادال هم چنین یکی از بازیکنان بزرگ تنیس در سراسر جهان اسـت.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

وی کـه با نام مستعار “سلطان رس” مشهور اسـت، درسال 2008 مدال طلای المپیک دربخش یک نفره را بدست آورد و تاکنون 17 گرنداسلم یک‌نفره را برده و 28 عنوان را در ATP کسب کرده اسـت. درسال‌‌هاي 2004، 2008 و 2009 و 2011 او جام دیویس اسپانیا را بالای سر برد. وی را می توان در زمره موفق‌ترین بازیکنان تنیس جهان قرار داد.

بیون بوری

بیورن بوری در ششم ژوئن 1956 در سوئد بدنیا آمد. او بازیکن اسبق تنیس جهان و مردی بسیار خوش‌چهره و جذاب اسـت و چشمانی زیبا دارد. وی یک فرد شیک‌پوش و خوش‌سلیقه نیز محسوب میشود. بیورن 11 عنوان گرند اسلم را در دوران بازیکنی خود بـه دست آورده و هم چنین، برنده 11 عنوان جایزه بزرگ گرند پریکس اسـت.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

او از بهترین و بزرگ ترین بازیکن تنیس بوده کـه در دوران ورزشی خود، رتبه یک تنیس‌بازان جهان را نیز در در اختیار داشته اسـت. او بخاطر بازی‌هاي فوق‌العاده خوب خود، بسیار ثروتمند شد. این تنیس‌باز، 82.04 درصد از بازی‌هاي خود در طول دوران حرفه‌اي‌اش رابا پیروزی بـه اتمام رساند.

جی جی ردیک

جی جی ردیک در 24 ژوئن 1984 در ایالات امریکا متولد شد. او یکی از بازیکنان حرفه‌اي بسکتبال اسـت. وی فردی بسیار خوش‌چهره، قدبلند و خوش‌تیپ اسـت. علاوه بر این، شخصیت جذابی نیز دارد.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

جی جی رکورد بیشترین امتیاز در مسابقات ACC را در کارنامه حرفه‌اي خود درج کرده و هم چنین چندین رکورد را در دوران دانشجویی در دانشگاه دوک بجای گذاشته اسـت. درسال 2006، اورلاندو مجیک وی را بعنوان یازدهمین بازیکن برتر انتخاب کرد. او در پرتاب آزاد و ضربات سه امتیازی عملکرد خیلی خوبی دارد و بازیکن بسیار پرشور و حرارتی اسـت.

فابیو فونینی

فابیو فونینی در تاریخ 24 ماه می سال 1987 در ایتالیا بدنیا آمد. او یکی از تنیس‌بازان جذاب و حرفه‌اي جهان اسـت. وی مردی بسیار خوش‎‌قیافه بوده و چشمانی بسیار زیبا دارد و در میان جذاب‌ترین ورزشکاران جهان قرار گرفته اسـت. علاوه بر این، مدل موی بسیار زیبایی دارد کـه چهره وی را جذاب‌تر میکند.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

فابیو موفق بـه کسب 3 عنوان دربخش تک‌نفره ATP شده و جایگاه خوبی در عرصه بازیگری خود دارد. برندهای مختلف مانند آدیداس نیز اسپانسر او هستند. درسال 2015، او بـه مرد عدد 7 تنیس جهان دربخش دونفره تبدیل شد. او حتی یکبار عنوان گرند اسلم ویمبلدون را درکنار هم بازیش کسب کرد.

 

ایگنازیو آباته

یکی از بازیکنان حرفه‌اي فوتبال ایتالیا، ایگنازیو آباته در 12 نوامبر سال 1986 در ایتالیا متولد شد. او بازیکن حرفه‌اي فوتبال بوده کـه بسیار خوش تیپ و جذاب اسـت و قد بسیار خوبی هم دارد. او در بیرون از زمین بازی فردی بسیار شیک‌پوش بوده و بهمین دلیل در بیرون از زمین بازی جذاب‌تر بنظر میرسد.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

ایگنازیو خیلی زود ودر سنین پایین بـه یکی از تیم‌هاي سری آ ایتالیا پیوست و بـه سرعت دراین تیم پیشرفت کرد. او در هردو پست دفاع راست و هافبک بازی کرده و در میان بازیکنان لیگ‌هاي برتر اروپا، یکی از سریعترین بازیکنان بـه شمار می آید.

 

مایکل فرولیک

مایکل فرولیک در تاریخ 17 فوریه 1988 در جمهوری چک متولد شد. او بازیکن هاکی روی یخ اسـت. ظاهری بسیار جذاب داشته و خوش‌تیپ اسـت.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

چهره‌ي جذاب او دل تعداد زیادی از زن‌هاي طرفدار وی را ربوده اسـت. در حال حاضر او در لیگ داخلی هاکی برای وینیپگ جتز بازی می کند. درسال 2013، وینیپگ جتز را در جام استنلی برده بود. او تعداد زیادی از وقت و زندگی خود رابه ورزش اختصاص داده اسـت.

نیثن بارتولومی

نیثن بارتولومی اسکیت‌باز ماهر در تاریخ 18 مه 1989 در کشور آمریکا متولد شد. او بسیار خوش‌تیپ بوده و جذابیت زیادی در چهره‌اش دیده میشود. جدای ازآن، او بدن عضلانی و شخصیت جالبی دارد.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

تعداد زیادی از دختران طرفدار او، با یک نگاه دیوانه‌اش شده‌اند. درسال 2013 او جایزه برنز را کسب کرد ودر سال 2014 جایزه نقره را برد. او اسکیت‌بازی بسیار حرفه‌اي محسوب می شود.

کالین کپرنیک

کالین کپرنیک در تاریخ 3 نوامبر سال 1987 در ایالات متحده بدنیا آمد. او بازیکن فوتبال امریکایی لیگ ملی فوتبال امریکا « NFL » اسـت. بلند قد بوده و بدن بسیار خوبی دارد. او خودش را فردی بـه روز می داند و خوش تیپ و جذاب اسـت.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

بـه اسانی می توان خالکوبی‌هاي زیادی کـه روی بدن او اسـت را دید. وی در دوران دانشجویی در نوادا فوتبال بازی کرده بودو درسال 2008، بعنوان ارزشمندترین بازیکن انتخاب شد. رکورد هـای زیادی نیز بنام او در NFL ثبت شده اسـت.

 

ریک فاکس

ریک فاکس در 24 جولای سال 1969 در کانادا متولد شد. او یکی از بازیکنان حرفه‌اي، جذاب و خوشتیپ بسکتبال بوده اسـت. بـه نسبت سنش، شاید بزرگ‌تر بنظر رسد.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

با این حال، بزرگ نشان دادن سن او چیزی نیست کـه از خوشتیپی و جذابیت او بکاهد. دوران حرفه‌اي او زمانی شروع شد کـه با بوستون سلتیکز بازی کرد. او تحصیلات خودرا در دانشگاه کارولینای شمالی بـه اتمام رسانده و رکودهای خیلی خوبی از خود بعنوان بازیکن بسکتبال بجای گذاشته اسـت.

 

الیویه ژیرو، جذاب ترین ورزشکار

الیویه ژیرو در تاریخ 30 سپتامبر 1986 در فرانسه متولد شد. او یکی از بازیکنان حرفه‌اي فوتبال اسـت و بعنوان خوش تیپ‌ترین و جذاب‌ترین ورزشکار دراین فهرست قرار دارد. بسیار خوش‌چهره اسـت و هنگام ورود او بـه زمین بازی، دختران نام وی را فریاد می زنند. او یک مهاجم بوده و گل‌هاي زیادی بـه ثمر رسانده و از این نظر، مهاجم بسیار خوبی اسـت.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

او در زمین بازی، در فریب دادن مدافعان حریف، مهارت خوبی دارد. در فصل 2011 تا 2012، 21 گل بـه ثمر رساند و از این رو میتوان گفت بازیکن گلزنی اسـت هرچند کـه موقعیت‌هاي زیادی را هم از دست میدهد. وی را بازیکنی بسیار با انگیزه و پرشور میدانند. اسامی کـه در بالا ذکر شد جذاب‌ترین ورزشکاران خوش‌تیپ و ثروتمند هستند کـه در جهان ورزش بسیار موفق و حرفه‌اي عمل کرده‌اند.

زیباترین ورزشکاران زن در جهان

زنان ورزشکار همانند عرصه‌هاي دیگری مثل سینما و مد همیشه مخاطبان مرد و زن رابه خود جذب کرده‌اند. زنان جوان، با استعداد، زیبا و جذاب کـه تناسب اندام و بدنی عالی دارند همیشه جزئی از ورزش‌هاي مختلف در سراسر جهان بوده‌اند. اگر شـما یک مسابقه نمایش مد را برای عده اي از زنان زیبایی کـه دراین مقاله ذکر می شوند برگزار کنید بی شک تعداد زیادی از آن ها ممکن اسـت در جایگاه‌هاي اول قرار گیرند.

 

میشا تیت زیباترین زن ورزشکار هنرهای رزمی ترکیبی

میشا تیت یک رزمی‌کار حرفه‌اي و زیبا اسـت کـه هنر رزمی ترکیبی رابا مهارت‌هاي مبارزه استثنایی خود بـه نمایش می گذارد. در دسامبر سال 2013، تصویر او روی جلد مجله‌ي Fitness Gurls منتشر شد و این نشریه بـه او عنوان “زیباترین زن MMA ” را داد.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

این مبارز آمریکایی در مسابقه قهرمان نهایی یو اف‌سی «UFC» شرکت کرده و قهرمان سابق UFC زنان سبک‌وزن اسـت. تصویر او هم چنین روی مجله‌ي اس پی ان قرار گرفته اسـت. این ورزشکار زیبا با کشتی، جوجیتسوی برزیلی، موی تای و بوکس نیز آشنا اسـت.

استیسی کیبلر کشتی‌ گیر حرفه‌ اي

شاید بـه سختی بتوان باور کرد کـه استیسی کیبلر زیبا، یک کشتی‌گیر حرفه‌اي اسـت. درکنار ورزش، او بعنوان یک مدل و بازیگر نیز فعالیت می کند. وی چهره‌ي معروفی در مسابقات قهرمانی کشتی جهان و بنگاه رسانه‌اي World Wrestling Entertainment بـه شمار می آید و هم چنین در بنگاه رسانه‌اي WWE بعنوان سردسته خوانندگان ‌زن، شناخته شده اسـت.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

پاهای دراز و کشیده‌اش، وی را بـه بلندقدترین خواننده اپرای زن WWE تبدیل کرده اسـت. استیسی بـه غیر از ورزشکار بودن، یک رقاص نیز هست ودر مجله ماکسیم، رتبه پنجم را در میان صد زن زیبای سال 2006 بدست آورده اسـت. وی در آوریل 2008، در جایگاه شصت و چهارم فهرست سالانه” 100 زن جذاب” مجله FHM قرار گرفت.

آنا کورنیکوا تنیسور

آنا کورنیکوا نامزد انریکه ایگلسیاس یکی از زیباترین بازیکنان تنیس جهان اسـت. درسال 2011، آنا کورنیکوا از سوی مجله Men’s Health رتبه 29 “100 زن زیبای تمام دوران” را بدست آورد. او با مجلات ورزشی مصور Sports Illustrated Swimsuit Issue ، Maxim و FHM عکس‌هایي گرفته کـه در مجلات آن‌ها منتشر شده اسـت. درسال 1998، مجله People وی را در زمره ‌ي یکی از 50 زن زیبای جهان برشمرد.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

هم چنین در ESPN.com، او بعنوان “زیباترین زن ورزشکار” انتخاب شد. در سن 15 سالگی ودر یو اس اوپن سال 1996 بـه رقابت پرداخت و جهان غرب بزودی متوجه زیبایی او شده و عکسهای او در سراسر جهان منتشر شد. اگر چـه آنا کورنیکوا مدت‌ها قبل از دنیای تنیس حرفه‌اي خداحافظی کرده اسـت اما درسال 2008، این زن زیبای روسی، در اینترنت بیشترین میزان جست‌وجو رابه خود اختصاص داده بود.

نیکی بلا کشتی‌‌ گیر حرفه‌ اي

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

نیکی بلا یکی از زیباترین چهره‌ها در ورزش کشتی حرفه‌اي اسـت. درسال 2015، او جایگاه اول را در میان 50 زن کشتی‌گیر حرفه‌اي در نشریه ایلوستریتد بـه دست آورد. این زن زیبا دو بار قهرمان دیواس شده اسـت. او در تعداد زیادی از رسانه‌هاي دیگر مانند بازی‌هاي ویدئویی، فیلم و برنامه‌هاي تلویزیونی نیز ظاهر شده و بخاطر رابطه عاشقانه با جان سینا مشهور اسـت.

آناستازیا اشلی موج‌ سوار

آناستازیا اشلی مدل و موج‌سوار حرفه‌اي اسـت کـه پس از انتشار تصاویرش در نشریه ورزشی اسورتس ایلوستریتد درسال 2014 مشهور شد. مجله ماکسیم همان سال تصویر این زن زیبا را روی جلد خود قرار داد. او در سن 16 سالگی توانست یک عنوان مهم در موج‌سواری رابه دست آورد و ازآن پس بـه شهرت دست یابد.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

آناستازیا در زندگی حرفه‌‎اي‌اش چندین جایزه را در رقابت‌هاي مختلف موج‌سواری کسب کرده و زیبایی او همواره در دنیای موج‌سواری مورد تحسین و توجه رسانه‌ ها قرار گرفته اسـت. اشلی در یکی از قسمت‌هاي برنامه آشپزخانه جهنمی شرکت نمود ودر آن برنامه بـه برندگان تیم یاد داد کـه چگونه موج‌سواری کنند.

آلکس مورگان فوتبالیست

آلکس مورگن بازیکن آمریکایی فوتبال، دارنده مدال طلای المپیک و مدال طلای جام جهانی زنان اسـت. شاید او در دنیای ورزش، جزو خوش‌اندام‌ترین زنان جهان نباشد اما قطعا یکی از جذاب‌ترین چهره‌هاي زن در دنیای ورزش و فوتبال اسـت.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

مورگان با‌استعداد بـه همراه سینکلر کریستین کانادایی و استف کتلی استرالیایی جزو نخستین بازیکنان زنی هستند کـه تصاویرشان روی کاور بازی‌هاي ویدئویی درسال 2015 قرار گرفت. بـه غیر از فوتبال، او رمان‌نویس نیز هست و با تعدادی از کمپین‌هاي تبلیغاتی و شرکت‌هاي مدلینگ همکاری می کند. درسال 2015 نیز او چهره مطرح سال مجله ESPN شد.

کلیر بیدز اسنوبردسوار

کلیر بیدز، اسنوبوردسوار سابق آمریکایی اسـت کـه از زیباترین ورزشکاران جهان بـه شمار می رود.بـه گزارش پارس ناز او بازی‌هاي المپیک زمستانی 2010 رابه علت آسیب مچ پا از دست داد و پس ازآن نیز بکار حرفه‌اي خود پایان داد.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

بیدز همیشه در زمره‌ي زیباترین زنان در ورزش اسکی قرار دارد. عده اي از بهترین شرکت‌هاي جهان مانند جیرو،فلو، کوپر مونتین و نیکیتا اسپانسر او بوده‌اند. بیدز چندین مدال و جایزه محتلف را در طول زندگی حرفه‌اي‌اش کسب کرده اسـت.

الن هوگ بازیکن هاکی

الن هوگ، بازیکن هلندی در رشته ورزشی هاکی اسـت کـه بخاطر صورت و چشمان زیبایی کـه دارد مشهور اسـت. هوگ قهرمان المپیک اسـت ودر رقابت‌هاي مختلف و مهم موفق بـه کسب چندین مدال‌ طلا شده اسـت و عضو باشگاه بندی و هاکیِ آمستردام اسـت.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

درسال 2012، هوگ نخستین بازیکنی شد کـه یک مسابقه قهرمانی مهم رابا ضربه پنالتی برد. او موفق بـه کسب جایزه سال بهترین بازیکن هاکی درسال 2014 شده و در میان طرفداران خود نیز بدلیل ظاهر و عکسهای زیبایش در وب بسیار محبوب اسـت. عکسهای او نیز روی جلد مجله FHM قرار گرفته اسـت.

آنتونیا میسورا بسکتبالیست

آنتونیا میسورا چهره زیبای بسکتبال کرواسی اسـت. این بازیکن حرفه‌اي بسکتبال نه تنها بخاطر سبک بازی تهاجمی و حرکت‌هاي سریع خود بلکه بخاطر چهره زیبایش مشهور شده اسـت. در نظرسنجی‌‌هاي مختلف وی را بعنوان زیباترین ورزشکار زن انتخاب کرده‌اند.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

میسورا بخاطر چهره‌ي جذابش توجه رسانه‌هاي زیادی را جلب کرده و از شرکت‌هاي مدلینگ کـه همیشه دنبال او هستند فراری اسـت. در بازی‌هاي المپیک تابستانی 2012 ، وب سایت بلیچر ریپورت وی را زیباترین حریف زن نامید. مجله سبک زندگی و سرگرمی میوز وی را یکی از شگفت انگیز‌ترین ورزشکاران باز‌ي‌هاي المپیک تابستانی 2012 خواند.

 

النا بلنچارد موج‌ سوار و زیباترین ورزشکار زن جهان

النا بلنچارد زیباترین زن ورزشکار جهان اسـت. او هم چنین زیباترین موج‌سوار جهان نیز بـه شمار میرود. بلنچارد حساب اینستاگرامی با بیش از 1.7 میلیون فالوور دارد و عکسهای زیبایی در اکانت خود قرار میدهد. وی پس از این کـه بعنوان یکی از موفق‌ترین موج‌سواران زن جهان شناخته شد.

زیباترین و جذاب ترین ورزشکاران جهان | از رافائل نادال تا آنا کورنیکورا

لورن نیکلسون «بازیگر» بـه کارگردان فیلم موج سوار، پیشنهاد داد کـه وی را برای نقش اصلی این فیلم انتخاب کند. او نه تنها با استعدادترین موج‌سوار جهان اسـت بلکه زیباترین زن ورزشکار جهان نیز محسوب می شود و بخاطر اندام زیبایش نیز مشهور شده اسـت. عکسهای بلنچارد در نشریه sports Illustrated swimsuit منتشر شده و بعنوان مدل لباس نیز فعالیت میکند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: