به روز شده در: ۰۶ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۵
کد خبر: ۵۲۰۱۰
|
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۲
فرمانده انتظامی استان خبرداد:
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از کشف ۱۹۳ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک از یک خودروی پژو ۴۰۵ در محور"یاسوج-اصفهان" خبر داد.

به گزارش خبردنا/ سردار "کیقباد مصطفایی" در تشریح جزئیات این خبر، اظهارکرد: در پی دریافت خبری مبنی بر انتقال محموله مواد مخدر در محور مواصلاتی"یاسوج - اصفهان" بلافاصله ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان با همکاری سربازان گمنام امام زمان(عج) با هماهنگی با مراجع قضائی در این محور ایست و بازرسی دایر کردند.

وی افزود: ماموران حین ایست و بازرسی به یک خودروی سمند و پژو۴۰۵ مشکوک شدند و به آنها دستور توقف دادند،که رانندگان هر ۲ خودرو با بی توجهی به دستور ایست پلیس از محل متواری که پس از تعقیب و گریز مأموران و با شلیک چند تیر هوایی و سپس شلیک به سمت لاستیک ها در نهایت خودروها را متوقف و مشخص شد که خودروی سمند اسکورت کننده مواد مخدر است.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ماموران در بازرسی از خودروی پژو موفق به کشف ۱۹۳ کیلو و ۹۰۰ گرم تریاک که به طرز ماهرانه ای در آن جاسازی شده بود شدند.

مصطفایی با اشاره به اینکه در این رابطه ۲ نفر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شدند، بیان کرد: مبارزه بی امان پلیس با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد مخدر در دستور کار پلیس بوده و شهروندان می توانند اخبار و اطلاعات خود را با شماره ۱۱۰ به مأموران اطلاع دهند.

نام:
ایمیل:
* نظر: