به روز شده در: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
کد خبر: ۵۲۳۱۰
|
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس همچنین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات میثم امیری معاون سابق برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار گروه در طول تصدی مسئولیت، برای او آرزوی توفیق کرد.

خبردنا : معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس منصوب شد.

به گزارش " خبردنا "،  مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در اولین حکم انتصاب خود، مهندس "حسن نشان زاده مقدم " را به عنوان معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس منصوب کرد.

دکتر "علی عسکری" در حکم مهندس "نشان‌زاده "آورده است :

توجه ویژه به بهره وری مستمر و ارتقاء عملکرد شرکتهای تولیدی و خدمات حیاتی صنعتی در تراز جهانی و ارتقاء سودآوری آنها، اجرای طرح‌های جدید در بالاترین استانداردهای کلاس جهانی، تکمیل زنجیره ارزش و حداکثرسازی بهره‌مندی از چرخه محصولات بالادستی، میان دستی و پایین دستی با برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کارها، مطالعات و پژوهش برای ورود به عرصه‌ها و طرح های نوین، مطالعه امکان پذیری با توجه به همه عوامل تاثیرگذار فناوری، سرمایه‌گذاری، خوراک و بازارهای ملی و بین المللی در حال و آینده، تعامل و همکاری با مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌ها بویژه شرکت‌های دانش بنیان، پیشکسوتان و نخبگان جوان حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، تعامل و تکریم همه همکاران عزیز و ارزشمند، کارگران، مهندسان و مدیران، ارتقاء روحیه همکاری جمعی و همدلانه و توجه به رشد مستمر علمی، فنی و آموزشی سرمایه های انسانی از جمله ماموریت‌های شماست.

مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس همچنین ضمن تقدیر و تشکر از زحمات میثم امیری معاون سابق برنامه‌ریزی و توسعه کسب و کار گروه در طول تصدی مسئولیت، برای او آرزوی توفیق کرد.

مهندس نشان زاده پیش از این مدیرعاملی پتروشیمی اروند از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ خلیج فارس بوده است. 

" خبردنا " ضمن تبریک این انتصاب شایسته به مهندس نشان زاده و تقدیر از اعتماد دکتر علی عسگری به این فرزند توانمند و شایسته شهرستان " چرام " استان " کهگیلویه و بویراحمد " ذکر چند نکته را ضرروی می داند : 

1-  این حکم نشان داد دکتر علی عسگری قصد دارد تا از توانمند ترین و متخصص ترین افراد مجموعه هلدینگ خلیج فارس در مناصب مدیریتی و تخصصی بهره برد و این برای تقویت روحیه خودباوری نیروهای انسانی درون مجموعه بسیار ارزشمند است . این اقدام قابل تقدیر دکتر علی عسگری در تخصصی شدن این مجموعه فوق العاده اهمیت خواهد داشت که قطعا بهره وری و افزایش راندمان را به دنبال خواهد داشت . 

2- پیگیری های اختصاصی " خبردنا " از منابع متعدد تایید می کند که در این انتصاب هیچ جریان یا فرد سیاسی درون یا برون استانی نقش نداشته و اصولا این تصمیم مدیریتی حرفه ای براساس شاخصه های مدیریتی ، تخصصی ، پاکدستی ، توانمندی و رضایت مندی سیستمی از مدیریت ممتاز مهندس نشان زاده در مسئولیت مدیرعاملی اروند بوده  و هیچ فرد یا گروه سیاسی یا غیرسیاسی حق ندارد این انتصاب را بخود نسبت دهند . مهندس نشان زاده فردی متخصص ، متعهد ، پاکدست و توانمند است که در سایه فضل الهی و تلاش های بی وقفه و صادقانه خود مناصب مدیریتی را طی کرده و  مورد حمایت جریانات سیاسی و .... نبوده و نیست . 

3- حکم اول انتصاب از سوی چهره ای ملی همچون دکتر " علی عسگری " بسیار مهم بوده و این نشان از توانمندی مهندس نشان زاده است که توانسته بسرعت مورد اعتماد مدیرعامل جدید هلدینگ خلیج فارس قرار گرفته و در مسئولیت مهمی در پایتخت ادامه خدمت به کشور را تجربه نماید . 

 

 

 

انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۸
0
0
اون یکی را می نویسی نماینده گذاشته پیام نور که اگه ازش سوال کنی همین مورد تایید میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۱/۲۸
1
1
با عرض تبریک و آرزوی موفقیت های روزافزون برای جناب آقای مهندس نشان زاده
نام:
ایمیل:
* نظر: