به روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
کد خبر: ۵۲۴۸۳
|
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۰
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد: هرگونه تجمع و راه‌اندازی کاروان و اخلال در نظم عمومی در سطح شهرها در چهارشنبه سوری ممنوع بوده و مقامات قضایی دستور توقیف خودروها را تا پایان تعطیلات نوروزی صادر و با متهمان برخورد قاطع قانونی و قضایی صورت می‌گیرد.

به گزارش خبردنا/ سیدعیسی حسنی در ششمین نشست شورای عالی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری  استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: صدا و سیمای مرکز استان برنامه های آموزشی مربوط به چهارشنبه سوری و امنیت در نوروز را با هماهنگی معاونت پیشگیری دادگستری استان طی برنامه های مجزایی تهیه و پخش کند.

وی به اقدامات پیشگیرانه در خصوص چهارشنبه سوری امسال اشاره و اظهارداشت: طرح ارتقاء امنیت اجتماعی توسط فرماندهی انتظامی با هماهنگی دادستان های شهرستان های استان به صورت ویژه و ضربتی اجرا می‌ شود.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به منظور پیشگیری از سرقت، تمامی دستگاههای عضو شورای پیشگیری از وقوع جرم، باید دوربین های امنیتی و مداربسته ادارادت زیرمجموعه خود را تا قبل از تعطیلات بررسی و رفع مشکل نمایند.

حسنی تاکیدکرد: در خصوص پیشگیری از وقوع آتش‌سوزی های احتمالی در سطح خیابان ها، شهرداری ها وظیفه دارند تمامی لاستیک های فرسوده را از سطح شهر جمع‌آوری و از در دسترس قراردادن آنها به دیگران خودداری کنند.

وی گفت: مدیرکل شهری و شوراهای استانداری کهگیلویه و بویراحمد به تمام شهرداری های استان به منظور آمادگی آتش نشانی ها در چهارشنبه سوزی و شب بعد از آن هُشدارهای لازم را بدهد.

نام:
ایمیل:
* نظر: