به روز شده در: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
کد خبر: ۵۲۵۲۴
|
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۷
سید علی احمدزاده در اجلاسیه شورای فرهنگ عمومی با تبریک نیمه شعبان، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت موضوع فرهنگ گفت: فرهنگ زیربنای همه بخش‌های دیگر بوده و به وسیله فرهنگ حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی استحکام پیدا می‌کند.

به گزارش خبردنا/سید علی احمدزاده در اجلاسیه شورای فرهنگ عمومی با تبریک نیمه شعبان، با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت موضوع فرهنگ گفت: فرهنگ زیربنای همه بخش‌های دیگر بوده و به وسیله فرهنگ حوزه‌های اجتماعی و اقتصادی استحکام پیدا می‌کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه همه پروژه‌‌های عمرانی و اقتصادی باید پیوست فرهنگی داشته باشند و این مهم را به همه دستگاه‌ها اعلام کردیم، افزود: اگر غیر از این باشد کارها و برنامه‌ها ابتر و ناقص است.

وی با بیان اینکه اگر قرار است جاده‌‌ای ساخته و تحولی ایجاد شود باید پیوست فرهنگی آن دیده شود، گفت: لازم است به حوزه فرهنگ توجه ویژه‌‌ای شود.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه حرکت‌های فرهنگی و اجتماعی مردم نهاد در استان آغاز و نشست‌هایی در این زمینه با اساتید دانشگاه و ائمه جمعه برگزار شده گفت: بستر برای اقدامات تاثیرگذار حوزه فرهنگی در آینده فراهم شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به سفر پر از خیر و برکت رئیس جمهور به استان اشاره و عنوان کرد: اعتبارات خوبی برای تغییر و تحول استان کهگیلویه و بویراحمد در سفر دولت برای این استان در نظر گرفته شده که در کنار آن شاهد تحولات فرهنگ بنیان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه فعالان حوزه فرهنگی مورد تکریم باشند، گفت: در حوزه اجتماعی که زیربنای فرهنگی است با مشکل و چالش مواجه‌ایم و متاسفانه در برخی آسیب‌های اجتماعی رتبه مناسبی در سطح کشور نداریم.

احمدزاده با تاکید بر اینکه جدی‌تر در حوزه فرهنگ پای کار باشیم، گفت: پویش مردمی در حوزه آسیب‌های اجتماعی تشکیل و زمینه برای آموزه‌های دینی و فرهنگی فراهم شود.

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر: