به روز شده در: ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰
کد خبر: ۵۲۵۷۵
|
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۳
دیدار صمیمانه‌ رئیس کل دادگستری استان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در آستانه ی سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها برگزار شد.

 به گزارش خبردنادراین دیدار صمیمی که به مناسبت سال جدید انجام شد، دکتر نگین تاجی رئیس کل دادگستری کهگیلویه وبویراحمد با عرض تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان از تلاش ها و خدمات صادقانه استاندار، مجموعه استانداری و همه دستگاه های اجرایی در استان تقدیر کرد.

حسن نگین تاجی اظهار امیدواری کرد در سال جدید با تعامل و نگاه همدلانه تر بین مسئولان همه دستگاه های اجرایی و دستگاه قضایی در استان شاهد اقدامات و خدمتگزاری بیشتر به مردم و رفع مشکلات آنها در همه عرصه ها باشیم.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد هم با تبریک سال نو و ماه مبارک رمضان نقش قوه قضائیه را در ایجاد امنیت در کشور فوق العاد مهم دانست و گفت: قوه قضائیه در بخش اقتصادی کشور هم که آسیب جدی دیده بود به خوبی نقش آفرینی کرد و بسیاری از گره ها، بن بست ها و مشکلات در این حوزه برطرف شد.
دکترسیدعلی احمدزاده اظهار داشت: بسیاری از واحدهای تولیدی راکد که مشکلات جدی داشتند با ابتکار و ورود قوه قضایی احیاء شد و این اقدامات ارزنده در ایجاد اشتغال و تولید بسیار موثر و کارساز بود.

استاندار تصریح کرد: با ورود قوه قضائیه در بخش اقتصادی شاهد کاهش جرایم و مشکلات عدیده مردم بودیم و قوه قضائیه در این رابطه به خوبی عمل کرد و تداوم این روند همچنان حضور قوه قضائیه را می طلبد.

احمدزاده، بالا بودن ضریب امنیت در استان کهگیلویه وبویراحمد را نتیجه اقدامات جدی و خالصانه مجموعه دادگستری استان  دانست و از تلاش های جهادی آنها در ایجاد برقراری امنیت و کاهش جرایم در استان تقدیر و تشکر کرد. 

در این دیدار مسئولین واحدهای تابع دستگاه قضایی استان گزارشی از اقدامات انجام شده در سال ۱۴۰۰ را بیان کردند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: