به روز شده در: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰
کد خبر: ۵۲۵۹۳
|
تاریخ انتشار: ۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۱
استاندار کهگیلویه وبویراحمد با جمعی از مردم استان به صورت حضوری ملاقات و مشکلات آنان را بررسی کرد.

 به گزارش خبردنا /سیدعلی احمدزاده در این برنامه ملاقات مردمی دستورات لازم برای رفع مشکلات عمومی و اختصاصی تعداد ۳۵ نفر از ملاقات شوندگان را صادر کرد.
در این برنامه ملاقات عمومی که کیومرث حاجی زاده معاون هماهنگی امور عمرانی، احسان عسکری معاون هماهنگی امور اقتصادی، سیدافضل حسینی مدیرکل حوزه استاندار، سید محمدصادق فخراحمد مدیرکل حراست و محمدباقر شریفی مدیرکل بازرسی استانداری حضور داشتند، استاندار برای پیگیری مطالبات و درخواست های مراجعین به معاونین و مدیران کل دستگاه های اجرایی مربوطه به منظور رسیدگی به مشکلات مردم به ویژه ملاقات شوندگان دستورات لازم را صادر کرد.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه، ملاقات عمومی با مردم با هدف طرح  و بررسی، پيگيری و رفع مشكلات آنان برگزار شده است، افزود: توصیه ها و پیشنهادهای لازم در راستای گره گشایی از مشکلات عمومی و خصوصی مردم ارایه می شود.
وی با اشاره به اینکه، برنامه ملاقات های عمومی فرصتی برای بیان مسائل و مشکلات مردم و پاسخگویی مسئولان خواهد بود، گفت: برنامه های ملاقات مردمی هدفمند بوده و بر تسریع در رفع مشکلات، تنگناها و خواسته های بحق مردم تاکید دارد.
دکتراحمدزاده از برنامه ملاقات عمومی با مردم به طور مستمر خبر داد و گفت: هر هفته روزهای شنبه برنامه ملاقات چهره به چهره با مردم خواهم داشت.
وی تصریح کرد: علاوه بر برنامه ملاقات عمومی هفتگی که به صورت رو در رو برگزار می شود، هفته ای یک بار هم با سفر به مناطق دور دست استان از نزدیک با مردم ملاقات دارم و مشکلات آنها در میان گذاشته می شود.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد ابراز داشت: برخی مواقع در شهرها در محل نمازجمعه ها به طور رو در رو با مردم دیدارهایی دارم و از نزدیک مشکلات مطرح می شود که مورد بررسی و پیگیری قرار می گیرند.
احمدزاده گفت: گاهی هم در محل دفترم مراجعات مردمی دارم و مشکلاتشان را مطرح می کنند که مورد رسیدگی قرار می گیرند.
استاندار خاطرنشان کرد در این برنامه مشکلات و درخواست های مطرح شده به صورت عمومی و یا اختصاصی و بیشتر پیرامون مسائل اقتصادی، عمرانی، اشتغالزایی و ورزشی بود.
استاندار تاکید کرد: همه دستگاه‌های اجرایی که دستورات لازم به آنها صادر می شود موظف ‌اند مشکلات و درخواست های مردمی در این دیدارها و ملاقات های عمومی را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری کنند.
برخی از مشکلات مطرح شده در خصوص سرمایه گذاری در حوزه گیاهان دارویی، گاوداری، مرغداری ۳۰ هزار راسی، آسفات محله بختیاری ها در یاسوج، مجتمع تجاری، کارخانه سنگ شکن، تیم فوتبال فولاد یاسوج لیگ دسته یک کشور و سالن ورزشی کفکنان بهمئی برخی از مشکلات مطرح شده بود که استاندار دستورات لازم را در این خصوص صادر کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: