به روز شده در: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۰
کد خبر: ۵۲۶۲۰
|
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۸
دیدار چهره به چهره استانداربا مردم و رسیدگی به مشکلات آنها در هر هفته از دیگر برنامه های دکتر احمدزاده میباشد

 به گزارش خبردنا/در این نشست، ۳۰ نفر از مردم همه مناطق مختلف استان با حضور در دفتر استاندار در دیداری رو در رو با استاندار به بیان خواست‌ها و مشکلات خود پرداختند.
در این ملاقات عمومی، درخواست‌های مراجعین از شهرستان‌های بویراحمد، کهگیلویه، گچساران، دنا، باشت، مارگون و دیگر مناطق استان با حضور معاونین عمرانی و اقتصادی استاندار بررسی و دستور مستقیم استاندار برای رسیدگی صادر شد.
دکتر احمدزاده در این دیدار گفت: عمده مباحث مطرح ‌شده از سوی مردم در این ملاقات چهره به چهره مشکلات در حوزه‌های اشتغال، سرمایه‌ گذاری، حوزه گردشگری، مسکن، معیشت، ورزش، تسهیلات اشتغال‌زایی، تسهیلات کشاورزی، خدمات شهری و برخی موارد مرتبط با صنعت و تولید بود.
 در این دیدار استاندار کهگیلویه وبویراحمد از طریق تماس تلفنی با مدیر مربوطه و یا به طور مکتوب دستورات لازم در خصوص رسیدگی به موارد مطرح ‌شده از سوی ملاقات کنندگان را صادر کرد. 
احمدزاده تاکید کرد: مدیران استان با استفاده از ظرفیت‌های قانونی که بهترین و بالاترین مرجع است برای حل مشکلات مردم استفاده کنند.
به گفته استاندار، اغلب درخواست ها در حوزه اقتصادی و ایجاد اشتغال است که در این خصوص، حوزه اقتصادی استانداری و همه بخش های اقتصادی باید برای تسهیل در رونق تولید و حمایت از کارآفرینان و تولید کنندگان تلاش کنند تا مشکلات در این حوزه برطرف شود و اشتغال بیشتری ایجاد گردد.
استاندار تاکید کرد: مدیران دستگاه های اجرایی همه موظفند که بدون واسطه پاسخگوی درخواست ها و مطالبات مردم باشند.
 وی یادآورشد: برنامه ملاقات عمومی استانداری با مردم هر هفته روزهای شنبه برگزار می شود.
وی ابراز داشت: سفر‌های شهرستانی به صورت دوره ای و دیدارهای مردمی در شهرستان ها برای رسیدگی به مشکلات مهم مردم و وضعیت طرح های عمرانی و اقتصادی موثر همچنان در دستور کار قرار دارد.
استاندار افزود: علاوه بر ملاقات عمومی در روز های شنبه در محل استانداری، در سفر‌های شهرستانی هم برنامه ملاقات عمومی برای رفع مشکلات مردم را داریم و در محل نماز جمعه ها به برخی از مشکلات  مردم هم رسیدگی می کنم.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: