به روز شده در: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰
کد خبر: ۵۲۶۹۰
|
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۴
مردم کهگیلویه وبویراحمد به فرمان تاریخی، هوشمندانه و دوراندیشانه امام راحل عظیم الشان « فلسطین پاره تن اسلام است و قدس قبله اول مسلمانان است»، همراه با خروش مقتدرانه ایران در حمایت از «مقتدر مظلوم» به فرمان رهبری لبیک گفتند.

 به گزارش خبردنا/مردم ولایت مدار و دلاور این استان با فریاد آزادی قدس در حرکتی گسترده و خودجوش در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی و رژیم کودک کش و تروریستی استکبار جهانی نشان دادند که همواره دست از حمایت مردم مظلوم فلسطین، برنداشته و همه جانبه حامی و پشتیبان آنها بوده و در تمام شرایط اعلام همدردی و همبستگی می کنند.

انبوه عظیمی از گروه های مختلف مردم روزه دار استان کهگیلویه وبویراحمد این بار هم با آرمان های بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدای گرانقدر، تجدید عهد نمودند و به ندای ولی امر مسلمین و مقام معظم رهبری لبیک گفته و در روز جهانی قدس انزجار خود را به استکبار بین المللی به نمایش گذاشتند.

دراین راهپیمایی که استاندار کهگیلویه وبویراحمد، معاونیین استاندار، مسئولین ستادی و کارکنان استانداری، مدیران استانی، مسئولین و کارکنان ادارات در میان انبوهی از گروه های مختلف مردمی حضور داشتند، روز قدس را روز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان عالم علیه جبهه کفر و الحاد و ظلم و اشغالگری دانسته و انزجار خود را به رژیم غاصب صهیونیستی که جنایات ضد انسانی بی شماری در حق مردم بی گناه فلسطین روا داشته وعلاوه بر منکوب کردن انتفاذه سعی در نابودی بیت المقدس و اسلام عزیز دارد، به نمایش گذاشتند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) یاسوج در جمع مردم گفت: به فرموده امام (ره) روز قدس روز فلسطین نیست، بلکه اسلام و حکومت اسلامی است.

سیدعلی احمدزاده تاکید کرد: روزی که متعلق به همه بشریت و آزادی خواهان است و هر کسی ادعای مبارزه با ظلم را دارد در این روز پرچم به دست علیه رژیم صهیونیستی شعار دهد و قیام کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند ماجرای فلسطین مهمترین و زنده ترین مسئله امت اسلامی است، این مسئله مربوط به مسلمان نیست بلکه مربوط به همه آزادی خواهان جهان است.
وی اظهار داشت: رژیم غاصب صهیونیستی سمبل ظالم در جهان است بنابراین این روز متعلق به همه بشریت و همه کسانی که می خواهند در این دنیا آزادانه و شرافتمندانه زندگی کنند.

استاندار ابراز داشت: ما به وعده الهی شکی نداریم، مقام معظم رهبری در مباحث مختلفی عبور از پیچ تاریخی را مطرح کردند شواهد نشان می‌هد طبق این فرمایشات مقام معظم رهبری دور تازه‌ای از تحول و حادثه بزرگ و تغییری در وضعیت جهان را شاهد خواهیم بود و آن تشکیل حکومت الهی و توحیدی امام زمان(عج) است.

وی با بیان اینکه، هدف اسرائیل و دیگر کشورهای هم‌پیمانش جلوگیری از حکومت الهی و توحیدی امام زمان است، گفت: آنها می‌دانند این حکومت الهی و تاریخی در خاورمیانه و خلیج فارس شکل می‌گیرد بنابراین همه امکانات خود را برای مقابله با این حکومت توحیدی و الهی به کار گرفته‌اند تا این حکومت تشکیل نشود.

دکتراحمدزاده با اشاره به تشکیل اتاق فکر مقابله با حکومت توحیدی و الهی امام زمان(عج) در اسرائیل گفت: تئوری مقابله با این حکومت توحیدی در آمریکا طراحی می‌شود و کشورهای غربی و کشورهای عربی همه پیاده نظام آمریکا و اسرائیل هستند.

استاندار با بیان اینکه، همه اهداف اسرائیل در این است که جلوی این حکومت توحیدی را بگیرد و تمام ارتش های دنیا در راستای اهداف آمریکا و اسرائیل هستند، افزود: می‌بینیم کشور کوچک امارات دست برادری به طرف اسرائیل دراز می‌کند این‌ها سران سر سپرده اسرائیل هستند.

وی با بیان اینکه، عربستان اتاق فکر اسرائیل در خاورمیانه است خطاب به مردم گفت: وظیفه همه مومنان و کسانی که قرار است در حکومت امام زمان باشد این است که زمینه‌ ظهور امام زمان (عج) و تشکیل این حکومت توحیدی و الهی را فراهم کنند.

احمدزاده بیان کرد: دشمن‌شناسی یکی دیگر از وظایفی است که همه مومنان بر عهده دارند امام و رهبری هم در این زمینه راه را به ما نشان دادند تا دشمن را بشناسیم و آماده باشیم.

وی با اشاره به مجاهدت‌های حاج قاسم سلیمانی گفت؛ این شهید بزرگوار هم در میدان جنگ مقابل این دشمنان جنگیدند و هم اینکه با تشکیل بسیج مردمی در عراق، سوریه و دیگر کشورهای اسلامی به جنگ به اتاق فکر اسرائیل، آمریکا و عربستان رفت و داعش را که دست ساخته این کشورها بود از پای درآورد و نابود کرد.

احمدزاده در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: مجددا تاکید می‌کنم دشمن‌شناس باشیم تا بتوانیم مقابل توطئه ها و نقشه‌های دشمن بایستیم تا در حکومت جهانی امام زمان حضور داشته باشیم.

حضور گسترده و پرشور و حماسی مردم همه شهرها، بخش ها، دهستان ها و روستاهای استان شهید پرور کهگیلویه وبویراحمد همزمان با سراسر کشور با فریاد وحدت بخش امت اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس، پشتیبانی از ملت مظلوم فلسطین وعزه و حمایت، پیروی و تبعیت از فرمان امام راحل، ولایت و رهبری، تجلی وحدت و همدلی را به نمایش گذاشتند.

این راهپیمایی در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه وبویراحمد از میدان هفتم تیر آغاز و طی مسیرهای خیابان آیت الله طالقانی - خیابان ولیعصر و در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) با قراعت قطعنامه روز جهانی قدس و برگزاری نماز جمعه خاتمه یافت.

« روز جهانی قدس» از ۱۶ مرداد ۵۸، برابر با ۱۳ رمضان ۱۳۹۹ قمری، حاکی از آغاز راهی برای پایان تاریخ و ساختار رژیم جعلی و اشغالگر صهیونیستی است.

در پایان این راهپیمایی قطعنامه روز جهانی قدس در چند بند قرائت شد.

آیین راهپیمایی روز قدس در ۱۶ شهر استان کهگیلویه وبویراحمد با شکوهتر از هر سال برگزار شد.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: