به روز شده در: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
کد خبر: ۵۲۷۵۷
|
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۷
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از اجرای دومین مانور جهادی وصول مطالبات از مشترکین بدهکار برق همزمان با سراسر کشور در شهرستان های 9 گانه این استان خبرداد.

به گزارش خبردنا/، "جمال معتمدی زاده" از اجرای مانور جهادی وصول مطالبات از مشترکین بدهکار برق در شهرستان‌های ۹ گانه این استان با مشارکت ۱۸0 نفر از پرسنل این شرکت در قالب ۶۷ گروه در روز‌های چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری خبر داد.

وی گفت: مانور جهادی وصول مطالبات از مشترکین بدهکار برق برای اجرای دستورالعمل شرکت توانیر و با هدف وصول حداکثری مطالبات معوق در نواحی ۹ گانه استان با مشارکت پرسنل واحد‌های معاونت مشترکین، اتفاقات، عملیات و همه پیمانکاران حوزه‌های وصول مطالبات، نصب کنتور و برق‌های غیر مجاز با رعایت تکریم مشترکین بدهکار برق برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، میزان مطالبات این شرکت از مشترکین بدهکار خود در این استان را 194 میلیارد تومان عنوان و اظهارداشت: 43 درصد مطالبات معادل 84 میلیارد تومان مربوط به دستگاه‌های اداری با عنوان تعرفه عمومی است.

معتمدی زاده گفت: مشترکین خانگی با 43 میلیارد و 500 میلیون تومان درصدی معادل 23 درصد بدهی‌های این شرکت را بخود اختصاص داده اند.

وی، میزان بدهی مشترکین تجاری به شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد را 34 میلیارد و 500 میلیون تومان معادل 18 درصد مطالبات این شرکت از مشترکین خود برشمرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مشترکین صنعتی در این استان 13 درصد بدهی‌ها معادل ۲۶ میلیارد تومان را بخود اختصاص داده اند و مابقی مطالبات این شرکت مربوط به تعرفه کشاورزی با کمترین مبلغ و درصد بدهی است.

معتمدی زاده با بیان اینکه مشترکین برق شهرستان بویراحمد با 81 میلیارد تومان و 42 درصد بدهی‌ها بیشترین مطالبات این شرکت را دارند، بیان کرد: مشترکین برق در شهرستان گچساران ۲۹ درصد معادل 54 میلیارد و 500 میلیون تومان را از آنِ خود کرده‌اند.

وی گفت: مشترکین برق در شهرستان کهگیلویه با 12 درصد بدهی‌ها معادل 24 میلیارد و 200 میلیون تومان در رتبه سوم مشترکین بدهکار به شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد قراردارند و مشترکین برق شهرستان دنا با 10 میلیارد و 100 میلیون تومان با پنج درصد بدهی‌ها در جایگاه چهارم بدهی‌ها است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، میزان بدهی مشترکین برق شهرستان چرام را هفت میلیارد و 600 میلیون تومان با چهار درصد بدهی ذکر و یادآورشد: در شهرستان باشت هم مشترکین برق مبلغی به میزان هفت میلیارد تومان با سه درصد بدهی‌ها بدهکار هستند.

معتمدی زاده گفت: مشترکین برق در شهرستان بهمئی هم با پنج میلیارد و 700 میلیون تومان و با سه درصد بدهی‌ها در جایگاه هفتم بدهکاران برق استان قرار دارد.

وی، روش‌های پرداخت بدهی برق مشترکین را مراجعه به دفاتر خدمات مشترکین شرکت توزیع در نواحی، دفاتر پیشخوان، ارسال شناسه قبض به سر شماره ۳۰۰۰۷۵۱۲۱، استفاده از اپلیکیشن برق من، استفاده از برچسب‌های QRcode نصب شده و یا مراجعه به پورتال اینترنتی شرکت توزیع برق استان، به آدرس billing.kbedc.ir عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: 280 هزار اشتراک برق در استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که بیش از ۲۲۰ هزار مشترک آن را مشترکین روستایی تشکیل می‌دهند

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۲/۲۲
0
0
باید مثل یارانه پنهان درزمینه آب وبرق هم سختگیری بشه بعضی به صورت غیرمجاز ازآب وبرق استفاده حتی ساخت وساز می‌کنند
درآینده هم با مشکل مواجه میشیم
نام:
ایمیل:
* نظر: