به روز شده در: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۵
کد خبر: ۵۲۹۸۱
|
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰

خبردنا: معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: فروش نان با کارتخوان‌های هوشمند در نانوایی‌های قزوین به عنوان دومین استان به شکل آزمایشی(پایلوت) کلید خورد.

مجید رحمانی افزود: پس از اجرای این طرح در زنجان، قزوین دومین استان کشور به شمار می رود که این طرح در آن عملیاتی شده است.

فروش نان در این استان کارتی شد

وی با بیان اینکه با اجرای این طرح، نرخ نان هیچ تغییری پیدا نکرده و با همان قیمت های قبلی عرضه می شود،‌اظهار داشت: در قالب این طرح، شهروندان باید برای خرید نان از کارت های بانکی خود استفاده کنند و امکان پرداخت وجه نقد وجود ندارد.

این مسوول گفت: در قالب این طرح که در راستای اصلاحات مربوط به یارانه ها انجام شده است، نانوایان آرد را با نرخ آزاد تهیه و خریداری می کنند و مابه التفاوت هزینه آن به ازای خریدی که مردم از آنها داشته اند، از سوی دولت به حساب نانوایی ها واریز می شود.

معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: با اجرای این طرح از قاچاق و فروش خارج از شبکه آرد جلوگیری می شود.

رحمانی با بیان اینکه زیرساخت های اجرای فروش هوشمند نان در قزوین فراهم شده است،افزود: در هفته اول اجرای این طرح نواقص و مشکلات احتمالی ارزیابی خواهد شد تا برای رفع آنها اقدام شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: