به روز شده در: ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۵
کد خبر: ۵۳۰۴۴
|
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵

خبردنا: گوچی، برند لوکس حوزه مد در سطح جهانی و اورا، تولیدکننده فنلاندی لوازم الکترونیکی سلامت، با هم متحد شده‌اند تا یک حلقه هوشمند جدید برای بازار بسازند.گوچی، برند لوکس حوزه مد در سطح جهانی و اورا، تولیدکننده فنلاندی لوازم الکترونیکی سلامت، با هم متحد شده‌اند تا یک حلقه هوشمند جدید برای بازار بسازند.

 شرکت فنلاندی «اورا» پیش از این یک حلقه هوشمند در حوزه سلامت باعنوان ŌURA Ring روانه بازار کرده است.

این حلقه خاص مراقب تندرستی شماست

حلقه جدید Gucci Oura که محصول مشترک این دو شرکت است با قیمت ۹۵۰ دلار آمریکا در بازار عرضه می‌شود. این حلقه  مجهز به تمام ویژگی‌های پایش سلامتی است که در نسل سوم ردیاب تناسب اندام حلقه هوشمند اورا  وجود داشت.

در عین حال این حلقه نمای بیرونی بسیار مجللی دارد که توسط شرکت گوچی طراحی شده است. علت قیمت بالای این کالای لوکس استفاده از نوارهای طلای ۱۸ عیار در ساخت حلقه است.

این حلقه هوشمند که دور یک انگشت قرار می‌گیرد تنها ۴ تا ۶ گرم وزن دارد و به دلیل اندازه کوچک، صفحه نمایش ندارد. این حلقه با بلوتوث به سایر دستگاه‌های هوشمند مانند تلفن همراه متصل می‌شود تا داده‌های ضربان قلب و الگوهای چرخه خواب را برای ذخیره‌سازی منتقل کند. این حلقه همچنین تا عمق ۱۰۰ متری در مقابل نفوذ ب مقاوم است.

حلقه Gucci Oura با برنامه‌های ردیابی سلامت «اپل هلث» و «گوگل فیت» برای سهولت تجزیه و تحلیل و خواندن آمار سلامت کاربران سازگار است. اگر می‌خواهید با یک دستگاه هوشمند اطلاعات سلامت خود را پایش کنید و اندازه ساعت‌ها و مچ‌بندهای هوشمند به‌نظر شما بزرگ می‌آید، استفاده از یک حلقه سلامت هوشمند گزینه مناسبی است. یک حلقه سلامت نسل سوم اورا ۳۹۹ دلار قیمت دارد و برای خرید نسخه لوکس آن که با مشارکت گوچی ساخته شده باید حدود دو و نیم برابر قیمت یعنی ۹۵۰ دلار پرداخت کنید.

نام:
ایمیل:
* نظر: