به روز شده در: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۹
کد خبر: ۵۳۰۶۲
|
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۱
وی افزود : 17-16 سال پیش مسئولی گفته بود که تورم در کشور نیست و مرحوم آقا بر روی همین منبر فرمودند هرکسی خیال کند مردم گاو هستند خودش گاو است .

 خبردنا : نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد به نقل از بزرگی می گویم هرکسی خیال کند مردم گاو هستند خودش گاو است . 

به گزارش " خبردنا "، حضرت آیت الله سید " شرف الدین ملک حسینی " که به مناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) در مدرسه " خان " شیراز سخن می گفت با اشاره به وضعیت بد اقتصادی موجود گفت : می دانم آنچه می خواهم بگویم توهین است اما چون بزرگی گفته اند من هم می گویم . 

وی افزود :  17-16 سال پیش مسئولی گفته بود که تورم در کشور نیست و مرحوم آقا بر روی همین منبر فرمودند هرکسی خیال کند مردم گاو هستند خودش گاو است . 

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه مردم فهیم و دانا هستند ادامه داد : این مردم فقط زور ندارند، اجازه بدهید حرفشان را به شما بزنند تا اصلاح بهتری صورت بگیرد.

آیت الله ملک حسینی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص در وجود قوانین دست و پاگیر و مزاحم  تصریح کرد : باید بسرعت  تغییر و اصلاح برخی قوانین  در دستور کار مجلس قرار گیرد .

وی با اشاره به احتکار توسط باندهای مافیایی شناخته شده خاطرنشان کرد : راه اصلاح فساد و احتکار پیدا شدن و برخورد با یک مغازه که روغن و شکر احتکار کرده نیست بلکه باید با مافیا که مشخص هستند و قدرت و ثروت را در اختیار دارند مقابله کرد،

نام:
ایمیل:
* نظر: