به روز شده در: ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۵
کد خبر: ۵۳۱۰۴
|
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۵
این حادثه که با همکاری گروه‌های عملیاتی ایمنی و آتش نشانی پترو شیمی این شهرستان در کمترین زمان ممکن دفع شد، هیچ گونه خسارات جانی در بر نداشته است و از حضور به موقع پرسنل زحمتکش آتشنشانی شهرداری دوگنبدان نیز که از واحد ایمنی آتشنشانی پتروشیمی گچساران جهت اطفاء حریق پشتیبانی نمودند تقدیر بعمل می آوریم.

 خبردنا :  آتش‌سوزی زون C پتروشیمی گچساران، با حضور به موقع تیم‌های آتش نشانی و امداد، بدون خسارت مالی و تلفات انسانی مهار شد.

به گزارش " خبردنا " به نقل از روابط عمومی پتروشیمی گچساران، سرپرست روابط عمومی پتروشیمی گچساران گفت : ساعت ۱۲ امروز(سه شنبه) در زون C پتروشیمی گچساران که کارگران در حال فعالیت بودند، بر اثر ریختن ضایعات جوشکاری این بخش طعمه حریق شد که با حضور به موقع آتش نشانان مهار شد.

"آرش کنارکوهی"  افزود : این حادثه که با همکاری گروه‌های عملیاتی ایمنی و آتش نشانی پترو شیمی این شهرستان در کمترین زمان ممکن دفع شد، هیچ گونه خسارات جانی در بر نداشته است و از حضور به موقع پرسنل زحمتکش آتشنشانی شهرداری دوگنبدان نیز که از واحد ایمنی آتشنشانی پتروشیمی گچساران جهت اطفاء حریق پشتیبانی نمودند تقدیر بعمل می آوریم.

نام:
ایمیل:
* نظر: