به روز شده در: ۰۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۷
کد خبر: ۵۳۱۲۰
|
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵

خبردنا: حتما افرادی را می‌شناسید که پس از اولین شکست در زندگی مشترک و طلاق گرفتن، دور ازدواج دوباره را خط می‌کشند و به طور کلی امیدشان به ازدواج را از دست می‌دهند. با مطالعه این مقاله درخواهید یافت چنین اخلاقی جایی دربین ستاره‌های مشهور هالیوود ندارد و آن‌ها حتی پس از ششمین شکست در ازدواج هم با امید و انگیزه فراوان سراغ هفتمی می‌روند.

 

لیسا ماری پریسلی با ۴ ازدواج

این ستاره‌ها به طرز عجیبی عاشق ازدواج‌ هستند!

اولین ازدواجِ دخترِ یکی از مشهورترین موزیسین‌های تاریخ یعنی الویس پریسلی با یک موزیسین بود. لیسا ماری پریسلی در سال 1988 با دنی کیو ازدواج کرد و آن‌ها 6 سال بعد و پس از تولدِ دو فرزند در سال 1994 از هم جدا شدند.

تنها چند هفته پس از نهایی شدنِ طلاق با دنی کیو، لیسا با مایکل جکسون ازدواج کرد. آن‌ها به لطف شهرت پدرِ لیسا همدیگر را می‌شناختند و در نهایت در سال 1994 با هم ازدواج کردند، ازدواجی که البته چندان دوام نیاورد و کارِ مایکل و لیسا در سال 96 به طلاق انجامید. درخواست طلاق از طرف لیسا بود هرچند که بارها پس از آن درباره عشقِ زیادش به مایکل جکسون صحبت کرده است.

اگر فکر می‌کنید دوبار طلاق باعث شده دختر پریسلی از زندگی مشترک نا امید شود، اشتباه می‌کنید. لیسا ماری پریسلی در سومین ازدواجش در سال 2002 با نیکلاس کیج ازدواج کرد، زندگی مشترکی که حتی یک سال هم دوام نیاورد و پیش از پایان سال 2002 آن‌ها از هم جدا شدند. چهارمین همسر لیسا، یک نوازنده گیتار به نام مایکل لاکوود بود و لیسا و مایکل در طی این ازدواج صاحب دو فرزند دوقلو شدند. همان‌طور که احتمالا می‌توانید حدس بزنید کار لیسا و مایکل هم به طلاق ختم شد و آن‌ها پس از 10 سال زندگی مشترک درخواستِ مشترکی برای طلاق ارائه دادند.


پامِلا اندرسون با ۶ ازدواجِ ناقابل

این ستاره‌ها به طرز عجیبی عاشق ازدواج‌ هستند!

تعداد ازدواج‌های پاملا اندرسون آنقدر زیاد هست که مجبور باشیم تنها به مرور نامِ داماد‌ها بسنده کنیم. در بین شوهرهای پاملا اندرسون می‌توان به نام‌هایی چون تامی لی و کید راک از بینِ موزیسین‌ها، تهیه کننده سینما جان پیترز و بادی‌گاردِ اختصاصیِ پاملا دن هِیهِرست اشاره کرد.

جالب است بدانید پاملا اندرسون در کنارِ ازدواج با این نام‌ها، با فردی به نام ریک سالومون دوبار ازدواج کرده است. پاملا اولین بار در سال 2007 با ریک ازدواج کرد که کار آن‌ها به طلاق ختم شد و در سال 2014 این زوج دوباره شانسشان را امتحان کردند.


هایدی کلوم با ۳ ازدواج

این ستاره‌ها به طرز عجیبی عاشق ازدواج‌ هستند!

هایدی کلوم در اولین گام در سال 1997 با ریک پاپینو ازدواج کرد. ریک پاپینو را هرچند که بعضی به عنوان بازیگر هم می‌شناسند اما در واقع استایلیست و آرایشگر موی بسیار معروفی است. این زندگی مشترک برای هایدی و ریک تا سال 2002 دوام آورد و پس از آن هایدی شانسش را با یک موزیسین بسیار مشهور امتحان کرد. زندگی مشترک هایدی و سیل هم در سال 2014 و با درخواستِ هایدی به پایان رسید.

این مدل مشهور در حال حاضرهمسرِ  یک نوازنده گیتارِ مشهور یعنی تام کاولیتز به حساب می‌آید. البته نوازنده Tokio Hotel 16 سال از هایدی کوچکتر است و یا این وجود به نظر نمی‌رسد این فاصله سنی برای این زوجِ مورد توجه مشکلی ایجاد کرده باشد.


شان بین با ۵ ازدواج

این ستاره‌ها به طرز عجیبی عاشق ازدواج‌ هستند!

اولین ازدواجِ این بازیگر 7 سال دوام آورد. شان در اولین تلاشش تصمیم گرفت با یکی از دوستانِ دوران مدرسه‌اش ازدواج کند. پس از اولین طلاق، شان بین در 3 ازدواج بعدیش ترجیح داد بازیگران سینما را امتحان کند و به ترتیب با ملانی هیل، ابیگِیل کاتِندِن و جئورجینا ساتکلیف ازدواج کرد.

ستاره سریال بازی تاج وتخت پس از 4 طلاق و در پنجمین ازدواج با اشلی مور ازدواج کرد. بر اساسِ شنیده‌ها ظاهرا شین و اشلی کاملا تصادفی با هم آشنا شده و تصمیم به ازدواج گرفتند.


کِیت وینسلِت با ۳ ازدواج

این ستاره‌ها به طرز عجیبی عاشق ازدواج‌ هستند!

اگر بخواهیم بر اساس دو انتخاب اولِ این بازیگر قضاوت کنیم انگار کیت وینسلت حسابی به کارگردان‌ها علاقمند است. او در دو تلاشِ اولش با دو کارگردان به نام‌های جیم تریپلِتون وسم مندِس ازدواج کرد.

کیت وینسلت البته پس از این دو ازدواج سراغِ یک تاجر مشهورِ بریتانیایی رفت و ادوارد اسمیت را به عنوان سومین شوهرش برگزید. جالب است بدانید از سال 2012 تا به امروز کیت وینسلت سه بار ازدواج کرده و ثمره این سه ازدواج برای او سه فرزند بوده است یعنی هر ازدواج یک فرزند.


شان پِن با ۳ ازدواج

این ستاره‌ها به طرز عجیبی عاشق ازدواج‌ هستند!

این ستاره مشهور و البته یاغیِ هالیوود تابحال سه بار ازدواج کرده است و در این سه ازدواج او دوبار شانسش را با بازیگران سینما امتحان کرد و یک بار هم سراغ یک موزیسین و خواننده مشهور و البته بسیار پر حاشیه رفت. شان در اولین زندگی مشترکش با مدونا ازدواج کرد و پس از آن هم شانسش را با دو بازیگر به نام‌های رابین رایت و لیلا جئورج امتحان کرد.

بسیاری از ما وقتی به همسر شان پن فکر می‌کنیم احتمالا یاد شارلیز ترون می‌افتیم اما این دو بازیگر هیچ‌وقت با هم ازدواج نکرده‌اند. شارلیز ترون یک بار در یک مصاحبه گفت که حتی به ازدواج با شان پن فکر هم نکرده است.


درو بریمور با ۳ ازدواج

این ستاره‌ها به طرز عجیبی عاشق ازدواج‌ هستند!

این ستاره مشهور و پرحاشیه هالیوودی وقتی که 19 سال داشت برای اولین بار ازدواج را امتحان کرد که البته اصلا پایان خوشی نداشت. درو بریمر تنها 2 ماه پس از جشنِ عروسی درخواست طلاق داد و در دومین تلاش شانسش را با تام گرین امتحان کرد. این ازدواج هم خیلی زود به طلاق ختم شد هرچند که در مقایسه با ازدواج اول بیشتر و در حدود یک سال دوام آورد.

ستاره فیلم Charlie’s Angels یک مشاور خرید و فروشِ آثار هنری را به عنوان سومین همسرش برگزید و زندگی مشترک آن‌ها از سال 2012 تا سال 2016 طول کشید. نتیجه این زندگی مشترک 4 ساله بین درو بریمور و ویل کاپِلمن، دو دختر بوده است.


تام کروز با ۳ ازدواج

این ستاره‌ها به طرز عجیبی عاشق ازدواج‌ هستند!

ستاره نام آشنای سری فیلم‌های ماموریت غیر ممکن تابحال سه بار و با سه بازیگر ازدواج کرده است. تام کروز به ترتیب با میمی راجِرز، نیکول کیدمن و کِیتی هولمز ازدواج کرده است و هیچ کدام از این ازدواج‌های سرانجامی جز طلاق نداشته است.

تام کروز از سال 2012 و آخرین طلاقش در لیست مشهورترین مجردهای هالیوود قرار دارد و هنوز هم خبری درباره ازدواج چهارم به گوش نمی‌رسد.


گری اولدمن با ۵ ازدواج

این ستاره‌ها به طرز عجیبی عاشق ازدواج‌ هستند!

اولین ازدواج آقای بازیگر با یکی از همکارانش به نام لسلی منویل بود. ازدواجی که دو سال دوام آورد و ثمره آن تولد یک فرزند بود.

دومین همسرِ گری اولدمن شاید از بقیه معروف‌تر بود. او در سال 1990 با اِما ترومن ازدواج کرد و تنها دو سال بعد و در سال 1992 کار آن‌ها به طلاق ختم شد. ازدواج سوم اولدمن با یک مدل به نام دنیا فیورنتینو و ازدواج چهارمش با یک خواننده به نام الکسندرا ادِنبرو بود.

گری اولدمن البته مانند بقیه ستاره‌های هالییود قصدی برای خط کشیدن دور زندگی مشترک و ازدواج نداشت و در سال 2017 و در پنجمین گام با یک نویسنده به نام جیزِل اشمیت ازدواج کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: