به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۳۲۰۳
|
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۷
جا دارد از بیمه ها تقدیر و تشکر کرد که ناباروری را تحت پوشش قرار داده‌اند، بخصوص در استان کهگیلویه و بویراحمد که افراد محروم زیاد وجود دارد.

خبردنا: مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: 90 درصد هزینه درمان زوج‌های نابارور در کهگیلویه و بویراحمد توسط بیمه سلامت پرداخت می‌شود.

به گزارش"خبردنا"،  کیان دهراب‌پور در بازدید از بیمارستان بی بی حکیمه این شهرستان اظهار کرد: بیمه سلامت در راستای کاهش هزینه درمان شهروندان اقدامات خوبی را انجام داده است.

وی بیان کرد: در همین راستا بیمه سلامت اقدام بسیار ارزشمند کاهش هزینه باروری زوج‌ها را اجرا کرده است.

مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه این اقدام بار بزرگی را از دوش خانواده‌ها بر می‌دارد، تصریح کرد: بیمه سلامت ۹۰ درصد از هزینه‌های زوج های نابارور تحت پوشش بیمه سلامت را پرداخت می‌کند.

دهراب پور بیان کرد: با توجه به اینکه گچساران از امکانات تخصصی باروری و پزشک متخصص بهره‌مند است، بیمه سلامت یک فرصت بسیار خوب برای زوج های نابارور محسوب می‌شود.

پردیس بخشایی رئیس بیمارستان بی بی حکیمه گچساران نیز خاطرنشان کرد: جا دارد از بیمه ها تقدیر و تشکر کرد که ناباروری را تحت پوشش قرار داده‌اند، بخصوص در استان کهگیلویه و بویراحمد که افراد محروم زیاد وجود دارد.

وی عنوان کرد: موضوع ناباروری زوج‌ها بنیان برخی از خانواده‌ها را متلاشی کرده است.

رئیس بیمارستان بی بی حکیمه گچساران اظهار کرد: تمام محیط‌های کشت‌های IVF نقدی است و در این راستا بیمه‌ها با ما همکاری نمی‌کنند، هر ماه یک بار برای این اقدام ۵ الی ۶ میلیارد ریال پرداخت می‌شود.

بخشایی اضافه کرد: ما این هزینه‌ها را نقد پرداخت می‌کنیم می طلبد که بیمه ها این را حداقل به روز پرداخت کنند.

وی افزود: هدفمان رفع مشکلات مردم است ولی در قسمت IVF باید هزینه‌ها حداقل ۴۰ روز از سوی بیمه‌ها پرداخت شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: