به روز شده در: ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۵
کد خبر: ۵۳۲۴۲
|
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۴
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از پیشرفت 92 درصدی بیمارستان بهمئی خبر داد.

خبردنا: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به همراه معاونین توسعه و درمان و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی از پروژه در حال ساخت بیمارستان شهرستان بهمئی بازدید و از نزدیک روند تکمیل این پروژه را بازدید و بررسی کردند.

به گزارش"خبردنا"، محمد غلام نژاد در این بازدید گفت: بیمارستان بهمئی یکی از مهم‌ترین پروژه‌های دانشگاه محسوب می‌شود که تاکنون ۹۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برای تکمیل آن اعتبارات لازم تخصیص داده شد.

وی با اشاره به اینکه این پروژه با مساحت ۲۳ هزار و زیربنای ۵ هزار متر مربع در سال ۹۳ شروع شده است، افزود: پروژه بیمارستان شهرستان بهمئی با تمام توان و جدیت و جهادی در حال کار بوده و یک لحظه هم تعطیل نخواهد شد.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان با تاکید بر  تسریع در روند تکمیل این پروژه ها مطابق استانداردهای لازم اظهار کرد: این پروژه ظرف دو ماه آینده ( هفته دولت ) بهره برداری می‌رسد.

غلام نژاد از مردم شهرستان بهمئی به خاطر صبر وشکیبایی تشکر کرد و افزود: قطعا شایستگی این مردم بیش از اینهاست که با بهره برداری از بیمارستان ۳۲تخت خوابی لیکک می توان خدمات تخصصی تر در حوزه بهداشت و درمان به این مردم ارائه کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: